Podpora pro cloud computing a online služby

Technická podpora a internetová řešení pro sdílení a správu dat, obsluhu e-mailových klientů, webových aplikací a dalších podnikových systemů.

Cloud pro domácnosti

Doma

Cloudové technologie přinášejí nové možnosti a funkce pro domácnosti stejně jako pro podnikové využití. Cloud a online služby jsou postavené na základech technologie Windows a poskytují Vám přístup k Vašim dokumentům, spojí Vás s Vaší rodinou a přáteli a umožní Vám spolupracovat s kolegy z celého světa.

Výhody

Některé z mnoha výhod při používání online Cloud produktů pro domov je jejich dostupnost z libovolného místa, kde máte připojení k Internetu, jsou zdarma a snadno se používají. Cloud computing nabízí nové příležitosti pro vytváření, sdílení a ukládání dokumentů. Protože dokumenty jsou uloženy na serverech v cloudu, vy i ostatní tak můžete pracovat na těchto dokumentech online.

Jak můžu použít tyto produkty a služby?

Populární způsob využití cloudových aplikací je zejména sdílení dokumentů online, možnost být stále v kontaktu s ostatními na chatu a emailu, vytváření a sdílení fotografií a videa.
Můžete využít zdarma webových aplikací sady Office, které jsou online verzemi aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro přístup, prohlížení a úpravu vašich dokumentů přímo z webového prohlížeče.

Cloudový objasňovač
Pomocí pěti praktických scénářů poznáte, jaké mohou přinášet cloud služby výhody pro malé i velké firmy a kdy je vhodné o nasazení cloud computingu začít uvažovat.
Další informace o OneDrive (dříve SkyDrive) a Office Online

Cloud v práci

V práci

Společnost Microsoft přináší online verze našich ověřených a důvěryhodných produktů pro komunikaci a spolupráci společně s bezpečností, spolehlivostí a ovládáním, které vyžadujete. Při výběru Online služeb společnosti Microsoft můžete kombinovat výkon desktopových aplikací s flexibilitou hostovaných internetových služeb a aplikací.

Výhody

Hlavní výhodou použití cloudových a online služeb je, že poskytují nejaktuálnější fuknce sloužící vysoké produktivitě v podnicích. Tyto online služby je snadné používat, poskytují vysokou bezpečnost a rychlé obnovení dat v případě havarií, a zajišťují vysokou flexibilitu a mnoho dalších výhod.

Cloud pro IT Profesionály
Prohlédněte si tento 35minutový videozáznam, který vám vysvětlí co je to Cloud a co odborník v oblasti IT potřebuje znát a čím se inspirovat pro práci s Cloud službami.

Zístejte pomoc s asistencí, odpovědi na administrativní problémy a otázky, nebo více informací o těchto produktech a službách kliknutím na logo produktů uvedených níže.

Více informací získáte kliknutím na produkty níže.Microsoft Office 365

Windows Intune (EN)

Poskytuje cloudové verze nejdůvěryhodnějších produktů pro komunikaci a spolupráci s poslední verzí naší kancelářské sady pro firmy všech velikostí.Windows Intune™ zjednodušuje správu firemních počítačů s využitím cloudových Windows® služeb a Windows 7.
Office Professional Plus Windows Intune
Exchange Online
Lync Online
SharePoint Online

Microsoft Azure Cloud Services Platform

Microsoft Azure™ je cloudový operační systém, který slouží jako prostředí pro vývoj, hosting online služeb a správu prostředí služeb.

Dynamics CRM Online

Microsoft Hyper-V and soukromý cloud

Zkombinujte známé aplikace sady Office s výkonným Dynamics CRM Online.Naučte se, jak implementovat cloudové služby na zdroje, které patří Vaší firmě.
Dynamics CRM OnlineWindows Server 2008 R2 Hyper-V

Více informací o cloudu a online službách pro práci.

Možnosti podpory

Každý z cloudových produktů Vám poskytuje podporu. Podpora svépomocí zahrnuje technickou dokumentaci a návody stejně jako možnost se spojit s jinými uživateli v online komunitách. Pro některé cloudové produkty existuje také možnost využít podpory po emailu nebo telefonu.

Klikněte prosím na níže uvedené produkty a zobrazte možnosti, jak pro ně lze získat podporu.

Cloud pro domácnosti

Office Online

Cloud v práci

Windows Intune (EN)
Program Office 365
Dynamics CRM Online
Windows Server Hyper-V
Microsoft Azure

Poslední kontrola : 11. května 2012