Pilve- ja võrguteenuste tugi

Pilve- ja võrguteenuste spikker ja tugi Lingid klienditeeninduse ja tehniliste lahenduste, allalaaditavate materjalide ning levinuimate probleemide lahenduste juurde.

Pilv kodu jaoks

Pilvandmetöötlus toob kodu- ja töökeskkondadesse uusi võimalusi ja funktsioone. Windowsi tehnoloogia põhjal loodud pilve- ja võrguteenused pakuvad juurdepääsu teie dokumentidele, ühendavad teid pere ja sõpradega ning võimaldavad koostööd kauge vahemaa tagant.

Eelised

Nende pilvetoodete kasutamise paljude eeliste seas on näiteks see, et need on kättesaadavad kõikjalt, kus teil on Interneti-ühendus, need on tasuta ja nende kasutamine on lihtne. Pilvandmetöötlus pakub dokumentide loomiseks, salvestamiseks ja talletamiseks uusi võimalusi. Kuna dokumendid talletatakse pilves olevatesse serveritesse, saate teie ja teised teha koostööd, töötades võrgus sama dokumendiga.

Saate oma faile talletada talletusteenuse nagu Microsoft OneDrive (varem SkyDrive) abil, mis pakub piisavalt talletusruumi tuhandetele dokumentidele, fotodele ja muudele failidele. Samuti teeb Microsoft OneDrive (varem SkyDrive) teie parooliga kaitstud dokumendid kättesaadavaks kõikjalt võrgus otse teie veebibrauseris.

Kuidas neid tooteid ja teenuseid kasutada?

Saate kasutada tasuta Office'i veebirakendusi, mis on võrgukaaslased Microsoft Wordile, Excelile, PowerPointile ja OneNote'ile, et võimaldada teile teie dokumentidele juurdepääsu, nende vaatamist ja redigeerimist otse veebibrauserist.

Microsoft Office Word
Microsoft Office Excel
Microsoft Office PowerPoint
Microsoft Office OneNote


Lisateave teemade OneDrive (endine SkyDrive) ja Office Online kohta

Pilv töö jaoks

Töö jaoks

Microsoft viib usaldusväärseimate suhtlus- ja koostöötoodete võrguversioonid kokku vajaliku turvalisuse, töökindluse ja ohjega. Microsofti võrguteenuste valimine võimaldab teil ühendada rikkalike töölauapõhiste rakenduste võimsuse täielikult majutatud Interneti-teenuste paindlikkusega.

Eelised

Pilve- ja võrguteenuste kasutamise paljude eeliste seas on näiteks see, et nad pakuvad uusimaid äritootlikkuse võimalusi, kasutuslihtsust, privaatsust ja kiiret taastet õnnetuse korral, suuremat paindlikkust ja muudki.

Lisateave ja abi saamine

Pilv IT-asjatundjatele (EN)
Vaadake seda 35-minutilist videot, mis kirjeldab pilve IT-professionaalidele - mis on pilv ja mida IT-asjatundja peab teadma ja millele mõtlema, et pilve omaks võtta.

Tehniliste ja administratiivprobleemide või -küsimuste puhul või lisateabe saamiseks ülaltoodud toodete ja teenuste kohta klõpsake logol või tekstil ja külastage täiendavate üksikasjade saamiseks toote tugikeskust.

Lisateabe saamiseks klõpsake allpool tooteperekonnal.

Microsoft Office 365 (EN)

Proovige teenust Office 365 tasuta 90 päeva jooksul
Tutvuge funktsioonidega, looge kasutajakontosid ja proovige teenuse Office 365 kasutamist. 90 päeva möödudes saate prooviversiooni asendada tasulise tellimusega.
Office ProfessionalLync Online
Exchange OnlineSharePoint Online

Microsoft Hyper-V ja privaatpilv

Pilveteenuste juurutamine teie organisatsioonile mõeldud ressurssidel.
Windows Server 2008 R2 Hyper-V

Lugege siit lisateavet töö jaoks mõeldud pilve- ja võrguteenuste kohta. (EN)

Tugiteenuste valikud

Igal pilvetootel on teie jaoks kättesaadavad toevõimalused. Iseteeninduslike võimaluste hulka kuulub nii tehnilise dokumentatsiooni ja juhiste otsimine kui ka teistega ühenduse loomine võrgukogukondades. Mõnede pilvetoodete puhul on nõustav tugi saadaval meili ja/või telefoni teel.

Palun klõpsake allpool oleva toote valimiseks, et näha sellega seotud toevõimalusi.

Pilv kodu jaoks

Office Online

Pilv töö jaoks

Office 365
Windows Server Hyper-V

Viimati läbi vaadatud : 3. juuli 2012