Technická podpora technológie cloud a služieb online

Pomoc a technická podpora technológie cloud a služieb online. Prepojenia na služby zákazníkom a riešenia technických problémov, súbory na prevzatie, aktualizácie a odpovede na otázky týkajúce sa najčastejších problémov.

Technológia cloud pre domácnosti

Technológia cloud computing poskytuje domácim a pracovným prostrediam nové možnosti a funkcie. Cloudové a online služby, ktoré sú vytvorené pomocou známej technológie systému Windows, umožňujú získať prístup k dokumentom, spájajú navzájom rodinu a priateľov a umožňujú aj spoluprácu na diaľku.

Výhody

Medzi mnohé výhody používania cloudových produktov určených pre domácnosti patrí aj dostupnosť z každého miesta s internetovým pripojením, bezplatnosť a jednoduché používanie. Technológia cloud computing poskytuje nové možnosti vytvárania, zdieľania a ukladania dokumentov. Dokumenty sa ukladajú na serveroch v cloude, vďaka čomu môžu na rovnakom dokumente spolupracovať online viacerí používatelia.

Môžete ukladať súbory prostredníctvom služby ukladacieho priestoru, ako napríklad Microsoft OneDrive (predtým SkyDrive), ktorá poskytuje dostatok bezplatného ukladacieho priestoru na tisíce dokumentov, fotografií a iných súborov. Prostredníctvom služby Microsoft OneDrive (predtým SkyDrive) sú vaše heslom chránené dokumenty k dispozícii priamo vo webovom prehliadači vždy, keď ste online.

Ako používať tieto produkty a služby?

Na prístup, zobrazovanie a úpravu dokumentov priamo z webového prehliadača môžete použiť bezplatné aplikácie Office Online, ktoré sú online doplnkami programov Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Microsoft Office Word
Microsoft Office Excel
Microsoft Office PowerPoint
Microsoft Office OneNote


Ďalšie informácie o službách OneDrive (predtým SkyDrive) a Office Online

Technológia cloud v pracovnom prostredí

V pracovnom prostredí

Spoločnosť Microsoft obohatila verzie najdôveryhodnejších produktov na komunikáciu a spoluprácu online o bezpečnosť, spoľahlivosť a možnosti ovládania. Výberom služieb Microsoft Online Services získate možnosť spojiť silu aplikácií pre stolné počítače s pružnosťou úplne hosťovaných internetových služieb.

Výhody

Medzi mnohé výhody technológie cloud a služieb online patrí poskytovanie najnovších možností podnikovej produktivity, jednoduché používanie, ochrana osobných údajov, rýchla obnova systému, vyššia pružnosť a podobne.

Ďalšie informácie a pomoc

Cloud pre profesionálov v oblasti IT (EN)
Pozrite si 35-minútové video, v ktorom je vysvetlený cloud profesionálom v oblasti IT – čo je cloud, ako aj to, čo potrebujú profesionáli v oblasti IT vedieť a čo by mali vziať do úvahy, ak si chcú osvojiť cloud.

Ak hľadáte pomoc v prípade technických alebo správcovských otázok a problémov, alebo ak chcete získať ďalšie informácie o ľubovoľnom produkte alebo službe, ktoré sú uvedené vyššie, kliknite na logo alebo text a navštívte centrum technickej podpory daného produktu.

Ďalšie informácie získate kliknutím na skupinu produktov.

Microsoft Office 365

Vyskúšajte službu Office 365 bezplatne počas 90 dní
Skúmajte funkcie, nastavujte používateľské kontá a testujte službu Office 365. Po 90 dňoch môžete skonvertovať svoju skúšobnú verziu na platené predplatné.
Office ProfessionalLync Online
Exchange OnlineSharePoint Online

Technológia Microsoft Hyper-V a súkromný priestor technológie cloud

Implementácia služieb technológie cloud na zdroje pridelené organizácii.
Windows Server 2008 R2 s technológiou Hyper-V

Ďalšie informácie o technológii cloud a službách online v pracovnom prostredí.

Možnosti technickej podpory

Každý produkt technológie cloud obsahuje možnosti technickej podpory. Možnosti svojpomocného riešenia obsahujú technickú dokumentáciu a usmernenia, ako aj možnosť spojenia s ostatnými používateľmi komunít online. Pri niektorých produktoch technológie cloud sa prostredníctvom e-mailu alebo telefónu poskytuje technická podpora s asistenciou.

Kliknutím vyberte produkt zobrazený nižšie a zobrazte súvisiace možnosti technickej podpory.

Technológia cloud pre domácnosti

Office Online

Technológia cloud v pracovnom prostredí

Office 365
Windows Server s technológiou Hyper-V

Posledné hodnotenie : 3. júla 2012