Värskendage käsitsi

Sissejuhatus

Kui te olete oma arvuti konfigureerinud automaatsetele värskendustele, siis veenduge alati, et uusim turvalisuse värskendus oleks installitud, sest mõnikord värskendamine ebaõnnestub. Värskenduse installimine võib ebaõnnestuda mitmetel põhjustel. Selle lehekülje abiga saate te paljud nendest probleemidest ise lahendada.

Kõige sagedasemad põhjused, miks värskendusi ei installida.

 1. Kasutajal ei ole õiget luba Windows Update'i allalaadimiseks ja installimiseks
  Logige sisse administraatorina

  Enne värskenduste installimist peab teil olema administraatoriõigustega kasutajakonto. Administraatoriõiguste saamiseks võite te sisse logida kasutajanimega 'Administraator' (ning parooliga) või kasutada muud kontot, millel te teate olevat 'Administraatori' sätted.

  Kontrollige oma kasutajakonto volitusi:

  • klõpsake Windowsi tegumiribal start ning valige 'Kontrollpaneel'
  • (topelt)klõps 'Kasutajakontod. Siin näete te oma praeguse konto volitusi.

 2. Külastage lehte Microsoft Update ning proovige taaskord värskendus(ed) alla laadida ja installida või järgige samme vahekaartidel. Kui see ei lahenda teie probleemi, siis jätkake 2-ga.

 3. Tarkvara, mis mõjutab Windows Update-i
  Mõned kolmanda osapoole tarkvaralahendused võivad olla muutnud teie praeguse konto sätteid. Lülitage ajutiselt välja kogu viirusetõrje- ja nuhkvaratõrje tarkvara, allalaadimise kiirendajad nind muu sarnane tarkvara.

  Külastage lehte Microsoft Update ning proovige uuesti värskendused alla laadida ning installida. Kui see ei lahenda teie probleemi, siis jätkake 3-ga.

 4. "Windowsi värskenduste kaust" on kahjustatud

  Automaatse värskendusteenuse peatamine Klõpsake start ? valige run ? ning trükkige ribale services.msc ? klõpsake OK. See avab Teenuste konfigureerimise akna. Otsige Automatic Updates või Windows Update ? klõpsake parempoolse hiirenupuga ning valige stop.

  Nimetage kaust SoftwareDistribution ümber
  , kui programm on peatunud, klõpsake parempoolse hiirenupuga Windowsi tegumiribal start nuppu ning otsige kaust Windows. Selles kaustas otsige kausta nimega SoftwareDistribution. Nimetage see kaust ümber SoftwareDistributionold.

  Sulgege ajutine tarkvara, mis mõjutab Windows Update-i
  Mõned kolmanda osapoole tarkvaralahendused võivad olla muutnud teie praeguse konto sätteid. Lülitage ajutiselt välja kogu viirusetõrje- ja nuhkvaratõrje tarkvara, allalaadimise kiirendajad nind muu sarnane tarkvara.

  Taaskäivitage automaatne värskendamine
  Kui kaust on ümber nimetetud, minge tagasi Teenuste konfigureerimise aknasse. Otsige Automatic Updates või Windows Update ? klõpsake parempoolse hiirenupuga ning valige start.

  Külastage lehte Microsoft Update ning proovige uuesti värskendused alla laadida ning installida.

Samm 1

Samm 1:

 • Minge. Start ? Kontrollpaneel ? turvalisus ? Windows Update (avaneb ekraan, nagu näidatud pildil 1)
 • Sellel ekraanil klõpsake linki ?View update history?
  Selles aknas (pilt 2) kuvatakse täielik nimekiri värskendustest. See nimekiri sisaldab nii õnnestunud kui ka ebaõnnestunud värskendusi.

Pilt 1

Pilt 2

Samm 2

Samm 2:

 • Topeltklõps ebaõnnestunud värskendusel. Avaneb aken detailsema infoga värskenduse kohta (pilt 3).
 • Kirjutage üles KB ?? artikli number ning klõpsake lingil http://support.microsoft.com/  

Pilt 3

Samm 3

Samm 3:

 • Täiustatud otsingu lehel trükkige eelmises sammus mainitud KB artikli number otsinguväljale ning käivitage otsing. Kui tulemusi ei ole, siis tähendab see, et tõlgitud artikleid ei ole. Te peate otsima Eesti tugiteenuse sisust, nagu te võite allolevalt pildilt näha (pilt 4).
 • Otsingutulemuste leht näitab artikleid, mida te otsite (pilt 5)
 • Kontrollige, kas teie üleskirjutatud artikli number on sama, millega algab artikli kirjeldus
 • Lingi klõpsamisel avaneb teadmistebaasi artikkel

Teadmistebaasi artikkel kirjeldab, millist probleemi paragrahvis "sümptomid" see artikkel lahendabPilt 4

Pilt 5

Samm 4

Samm 4:

 • Kui te kerite artiklit allapoole, siis näete te teksti "Värskenduse info". Selles paragrahvis on kuvatud lingid kehtivate toodete allalaadimiskeskusesse (pilt 6)
 • Klõpsake oma süsteemi lingil
 • See link viib teid Microsofti allalaadimiskeskusesse

Pilt 6

Samm 5

Samm 5:

 • Microsofti allalaadimiskeskuses (või selle eestikeelses versioonis) kuvatakse teie poolt otsitava artikli numbri allalaadimisleht. Veenduge taaskord, et KB ...... artikli number, mille te üles kirjutasite oleks sama, mis KB ...... artikli number sellel lehel
 • Kui te soovite värskendust kuvatust mõnes teises keeles alla laadida, siis valige "muuda keelt" (pilt 7). Allalaadimise keele versioon peab olema vastavuses teie operatsioonisüsteemi või tootega.
 • Klõpsake "Jätka" - õigsuse kontroll võib olla osa allalaadimise protsessist (pilt 7)
 • Kui tarkvara on ratifitseeritud, siis muutub allalaadimisekraani värv. Nüüd saate te faili alla laadida, klõpsates nupul "lae alla" (pilt 8) ? kontrollige veel kord teie poolt allalaetava faili keelt.
 • Klõpsake nupul 'salvesta' (pilt 9) ning salvestage fail asukohta, kust seda oleks hiljem lihtne üles leida, nt oma töölauale.

Pilt 7

Pilt 8

Pilt 9

Samm 6

Samm 6:

 • Kui allalaadimine on lõppenud, siis otsige salvestatud fail asukohast, kuhu te selle salvestasite. Installimise alustamiseks tehke sellel failil topeltklõps.
 • Kui installimine on lõppenud, peate te oma arvuti taaskäivitama.

Kui see ei lahenda teie probleemi, võtke ühendust tasuta professionaalse tugiteenusega (ainult Windows/Microsoft Update probleemide korral).

Viimati läbi vaadatud : 30. juuli 2009