INFORMACE: Jednotka Direct Access pod Win32

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 100027 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Otevřít v aplikaci založené na Win32 fyzický pevný disk přímý přístup k disku (raw I/O), použijte název zařízení formuláře
\\.\PhysicalDriveN
kde N je 0, 1, 2 a tak dále představující každý fyzických jednotek v systému.

Otevřete logické jednotky je přímý přístup formuláře
\\.\X:
kde X: je písmeno oddíl pevného disku, disketové jednotky nebo jednotky.

Další informace

Otevřete fyzického nebo logické jednotky pomocí CreateFile() aplikační programovací rozhraní (API) s názvy těchto zařízení za předpokladu, že máte příslušná přístupová práva na jednotku (to znamená, musí být správce). Příznaky CreateFile() FILE_SHARE_READ a FILE_SHARE_WRITE musíte použít k získání přístupu k jednotce.

Jakmile otevře fyzické nebo logické jednotky lze provádět přímé I/O dat na celou jednotku. Při provádění přímé vstupně musíte seek, čtení a zápisu v násobcích velikosti sektoru zařízení a hranice sektoru. Volání pomocí IOCTL_DISK_GET_DRIVE_GEOMETRY získat bajtů na sektor, počet sektorů, sektorů na stopu a tak dále, takže vypočítat velikost vyrovnávací paměti, které budete potřebovat DeviceIoControl().

Poznámka, že aplikace založené na Win32 nelze otevřít soubor pomocí názvů vnitřní objekt WINDOWSNT; například pokusu o otevření otevřením jednotky CD-ROM
\Device\CdRom0
nefunguje, protože toto není platný název zařízení Win32. Aplikace můžete získat seznam všech platné názvy zařízení Win32 a viz mapování mezi konkrétní název zařízení Win32 a interní název objektu WINDOWSNT API QueryDosDevice(). Aplikace spuštěna na dostatečné úrovni oprávnění můžete definovat, předefinovat nebo odstranění mapování zařízení Win32 voláním API DefineDosDevice().

Vlastnosti

ID článku: 100027 - Poslední aktualizace: 6. května 2003 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Win32 Application Programming Interface na těchto platformách
  • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
  • Microsoft Windows NT 4.0
  • Microsoft Windows NT 3.51 Service Pack 5
  • Microsoft Windows NT 4.0
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
  • the operating system: Microsoft Windows XP
Klíčová slova: 
kbmt kbapi kbfileio kbinfo kbkernbase KB100027 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:100027

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com