Najlepszy wynik w grze Pasjans systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 101766 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W grze Pasjans systemu Windows przy użyciu Punktacja standardowa, najwyższa wynik możliwe jest 24113.

Więcej informacji

Standard Punktacja w grze Pasjans systemu Windows jest realizowane jako następująco:

  • Otrzymujesz 5 punktów na karty przywiezione z pokładu do tabeli i 10 punktów za przywiezione z tabeli do Fundacji w karty do góry.
  • Dodatkowe punkty są obliczane przy użyciu formuły 700 000 / (w sekundach Aby zakończyć) Jeśli gra trwa dłużej niż 30 sekund. Jeśli gra trwa 30 sekund, przyznawane bez punktu premii.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 101766 - Ostatnia weryfikacja: 21 czerwca 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows for Workgroups 3.1
  • Microsoft Windows for Workgroups 3.11
Słowa kluczowe: 
kbmt KB101766 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:101766

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com