Duraklatılan yazıcılar Yazdırma Yöneticisi uygulama hatasına neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 103079 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Duraklatılmış bir yazıcı, ek yazdırma işlerini ve yazdırma işlerini listelenen son yazdırma işinin tıklatın taşırsanız, aşağıdaki errormessage oluşabilir
Bir uygulama hatası oluştu
ve bir uygulama hata günlüğü oluşturulur.

PRINTMAN.exe
Özel durum: erişim ihlali (HEXADDRESS) adres: HEXADDRESS
Burada HEXADDRESS bir bellek konumu olan.

Sorunu yeniden oluşturma adımları

  1. Yazdırma Yöneticisi'nde bir yazıcı oluşturun.
  2. Yazıcıyı yazıcı menüsünden duraklatmayı seçerek duraklatın.
  3. İki belge duraklatılmış yazıcıya yazdırın. Yazdırma Yöneticisi penceresinde duraklatılmış yazıcının alt pencerede görünmelidir.
  4. İkinci belgeyi yazdırma işi listenin üstüne taşıyın.
  5. Bir daha fazla belge yazıcıya yazdırın. İlk yazdırma işi artık görülebilir.
  6. Son yazdırma işinin hemen altında tıklatın (yazdırılan işi üçüncü) listelenir. Yazdırma işlerini hiçbiri adsız başlıklı "Adsız" Yazdırma Yöneticisi durum çubuğunda görünür.
  7. Yazdırma Yöneticisinden Çık.
  8. Yazdırma Yöneticisi'ni yeniden başlatın ve hemen listelenen son yazdırma işi (yazdırılan üçüncü işi)'i tıklatın. Hata iletisi ortaya çıkar.

Durum

Microsoft bunun Windows NT ve Windows NTAdvanced Server sürüm 3.1 için bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, Windows NT ve Windows NT Server sürüm 3.1 Gelişmiş en son U.S.Service paketi giderilmiştir. Sorgu Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük hizmet paketini elde etme Forinformation:
SERVPACK

Özellikler

Makale numarası: 103079 - Last Review: 23 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
Anahtar Kelimeler: 
kbprint kbmt KB103079 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 103079

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com