Instalační program přestává při kontrole Hardware; Jak používat NTDETECT.COM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 103659 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při spouštění systému z instalační diskety systému Windows NT pro CD-ROM Instalace nebo instalační diskety, je-li instalační program přestane reagovat na obrazovce "Instalační program zjišťuje hardwarovou konfiguraci počítače," oznamující, že je můžete použít ladicí verzi NTDETECT.COM a zjistit, jaké součásti hardware může být příčinou potíží. Ladicí verze NTDETECT.COM je umístěn v následující:

  Windows NT 3.1 - Windows NT 3.1 CD-ROM disc
           (SUPPORT\SUPTOOLS\I386\NTDETECT.COM)
  Windows NT 3.5 - Contact Microsoft Product Support Services (PSS)
  Windows NT 3.51 - Windows NT CD-ROM disc
      and 4.0  (SUPPORT\DEBUG\I386\NTDETECT.CHK)
           Rename NTDETECT.CHK to NTDETECT.COM.
				

Další informace

NTDETECT.COM zjistí a vytvoří seznamy hardwarové součásti Počítačů platformy Intel (x 86). Použití ladicí verzi NTDETECT.COM Chcete-li zjistit, proč se instalační program systému Windows NT předsazení na "Instalační program zjišťuje konfigurace hardwaru počítače"zpráva, proveďte následující:

 1. Zkopírujte obsah oken pomocí příkazu DISKCOPY systému MS-DOS NT instalačního disku na disketu naformátovanou, prázdné.
 2. Nahraďte NTDETECT.Soubor COM na kopii instalačního programu systému Windows NT disk vytvořené v kroku 1 NTDETECT.Soubor COM uvedené výše (pro odpovídající verzi systému Windows NT).

  Poznámka: Ladicí verzi NTDETECT.COM není k dispozici v Diskety pro systém Windows NT.
 3. Vložit kopii instalace systému Windows NT disku, které jste vytvořili v kroku 1 do disketové jednotky a a restartujte počítač.
Ladicí verze NTDETECT.COM se zobrazí informace o hardwaru na na obrazovce tak, jak byla zjištěna. Chcete-li přejít k další obrazovce, stiskněte libovolné klíč. Pokračujte, dokud instalační program přestane reagovat. Obsah obrazovky v bod zamknutí by vám uvedením hardware součást může být příčinou potíží.

Vlastnosti

ID článku: 103659 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbsetup kbmt KB103659 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:103659

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com