PC Ext: MinKDiskFull & MinKDiskNotFull günlük dosyasına yazılan Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 105166 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

BILGISAYAR ağları dış posta programı Microsoft Mail 3.2 sürümüyle MinKDiskFull ve MinKDiskNotFull seçenekleri EXTERNAL.INI dosyasına eklerseniz iki satır günlük dosyasına yazılmadı. Komut satırında iki dosya seçenekleri eklerseniz, bunlar günlük dosyasına yazılır.

Durum

Microsoft, bu BILGISAYAR ağları için Microsoft Mail 3.2 sürümündeki bir sorun onaylamıştır. Biz bu sorun üzerinde araştırma ve burada yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Özellikler

Makale numarası: 105166 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Mail for PC Networks 3.2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB105166 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:105166

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com