Chybová zpráva: Předaná pověření jsou v konfliktu s existujícími...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 106211 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Systém Windows NT neumožňuje provádět více připojení sdílených server sítě ze stejné pracovní stanice, pokud se pokusíte použít více než jedna sada pověření. Chcete-li dva nebo více připojení stejný server pomocí dvou nebo více sad pověření, zobrazí se následující chybová zpráva:
Došlo k systémové chybě 1219.
Předaná pověření jsou v konfliktu se stávající sadou pověření.

Řešení

Chcete-li vytvořit připojení s jiným účtem, odpojte předchozí připojení k serveru. Toto chování je záměrné pro účely zabezpečení.

Další informace

Sada pověření se skládá z uživatelského jména a hesla. Obě souboru Správce a NET USE umožňují zadat parametr, který určuje, které uživatelský účet, který chcete použít při připojení k serveru. Pokud provedete připojení k serveru pomocí jednoho účtu, pak vytvořit další připojení k pomocí jiného účtu (s prvním připojení stále stejný server neporušené), výše uvedená chybová zpráva. Vytvoření připojení s na účet odpojení předchozí připojení k serveru.


Kroky pro reprodukci problému

 1. Do počítače se systémem Windows NT ve stejné doméně jako server Chcete připojit, pomocí Správce souborů připojit ke sdílené položce v Server. V poli připojit jako nic nezadávejte.
 2. Připojení druhého, samostatné na stejný server, buď podíl na stejné nebo jiné sdílené složky na serveru. Určit tuto dobu účet v poli připojit jako. Tento účet musí být jiný než jeden, se kterým jste aktuálně přihlášeni.
 3. Klepněte na tlačítko OK. Výše uvedená chybová zpráva se zobrazí.

Vlastnosti

ID článku: 106211 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnetwork kbprb kbmt KB106211 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:106211

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com