Hata iletisi: Kimlik bilgileri çakışması bir varolan ile sağladığı...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 106211 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows NT birden çok kimlik bilgileri kümesi kullanmaya çalışırsanız, aynı iş istasyonundan paylaşılan bir ağ sunucusuna birden çok bağlantı yapmak izin vermiyor. Iki veya daha çok kimlik bilgileri kümesi kullanarak aynı sunucuya iki veya daha fazla bağlantı çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
1219 Sistem hatası oluştu.
Kimlik bilgileri varolan kimlik bilgileri kümesiyle çakışma sağladı.

Çözüm

Başka bir hesap ile bağlantı kurmak için <a0></a0>, sunucuya bir önceki bağlantıları kesin. Bu davranış, güvenlik amacıyla tasarım gereğidir.

Daha fazla bilgi

Kimlik bilgileri kümesi, bir kullanıcı adı ve parola oluşur. Dosya Yöneticisi ve NET KULLAN?N bir sunucuya bağlandığınızda kullanmak istediğiniz hangi kullanıcı hesabını atar, bir parametre belirlemenize olanak sağlar. Aynı sunucu başka bir bağlantısı sonra tek bir hesabı kullanarak sunucuya bağlantı yaparsanız (ile ilk bağlantı yine de olduğu gibi), farklı bir hesap kullanarak, yukarıdaki hata iletisini alırsınız. Başka bir hesap ile bağlantı kurmak için <a0></a0>, sunucuya bir önceki bağlantıları kesin.


Sorunu Yeniden Oluşturma Adımları

 1. Bilgisayarınızdaki Dosya Yöneticisi'ni kullanmak için <a0></a0>, bağlanmak istediğiniz sunucu aynı etki alanında Windows NT çalıştıran sunucu üzerindeki bir paylaşıma bağlanır. Farklı Bağlan alanına hiçbir şey yazmayın.
 2. Aynı sunucu, aynı paylaşımına veya farklı bir sunucu paylaşımındaki ikinci, ayrı bir bağlantı kurun. Bu, farklı bağlan alanında bir hesap belirtin. Bu hesabın, şu anda oturum olandan farklı olması gerekir.
 3. Tamam'ı tıklatın. Yukarıdaki hata iletisi görüntülenir.

Özellikler

Makale numarası: 106211 - Last Review: 20 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbnetwork kbprb KB106211 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:106211

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com