Nasıl yapılır: Win32 yükleme sorunları nasıl giderilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 106715
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Win32 Freecell yüklemenin başarılı olduğunu doğrulamak için çalışan SDKrecommends içinde bulunan Win32 için Yükleme Kılavuzu.RunFreecell başarısız bir yükleme üzerinde çalışırken oluşabilecek hataların bazıları anlatılmaktadır. Makale ayrıca Win32s yüklemenize yardımcı olacak bir removeChild düzeltici eylemleri içerir.

Daha fazla bilgi

Olası belirtileri

Aşağıdaki belirtilerden biriyle theinstallation başarılı değilse, Freecell çalıştırırken ortaya çıkabilir:
Dosya Hatası: Olecli.dll bulunamıyor
- veya -
Win32s - hata:
Hatalı yükleme. Win32s, Win32s.exe ve Win32s16.dll çalıştırmayı gerektirir. Win32s yeniden yükleyin.
- veya -
Win32s - hata:
Hatalı yükleme. Windows W32s.386 çalıştırmak için gereklidir. Win32s yeniden yükleyin.
- veya -
Hata: Dosya Freecell.exe (veya bileşenlerinden biri) bulunamıyor...
- veya -

FreeCell çalıştırdığınızda görüntü bozulur.

- veya -
Win32s Hatası:
Sistem bileşenlerden biri güncel değil. Lütfen uygulamayı yeniden yükleyin.

Olası adım adım çözümü

Win32s doğru yüklenmiyor, aşağıdaki adımları kullanın:
 1. Video sorunlarınız varsa, bir S3 ekran kartı olup olmadığını görmek için kontrol edin. Belirli S3 sürücüler Win32s ile çalışmaz. Windows ile birlikte gelen genel sürücüleri kullanabilir veya güncelleştirilmiş bir sürücü için video kartı üreticisine başvurun.Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  117153 PRB: Win32s ve S3 sürücüsü görüntüleme sorunları
 2. System.ini dosyanıza şu satırı olduğundan emin olun:
  device=*vmcpd
  						
  FreeCell veya herhangi bir 32 bit uygulama başlattığınızda System.ini dosyasında bu satırı olmadan Win32s şu iletiyi görüntüler:
  Win32s - hata:
  Hatalı yükleme. Windows W32s.386 çalıştırmak için gereklidir. Win32s yeniden yükleyin.
  Windows Kur kayan nokta özel durumlar? i?lemek için VMCPD VxD yükler, ancak bir işlemcisi varsa, kayan nokta özel durumlar? i?lemek için VMCPD sürücü VMCPD VxD. Win32s yalnızca gereksinimlerini yerine başka bir sürücü yüklenmiş olabilir. Ancak Win32s Kur programı bu sürücü için koşulsuz olarak denetler.
 3. LaserMaster göre bir yazıcı sürücüsü varsa, silin veya açıklama değiştirme; Win32 yükleme ile karışıklığa neden olabilir. Sonra değişikliklerin etkinleşmesi için bilgisayarı yeniden başlatın. Win32s başarıyla yeniden yükledikten sonra sürücüyü yeniden yükleyin veya açıklama karakterlerini kaldırın.

  Sürücü LaserMaster sürücüleri WINSPOOL aygıt oluşturmak için Win32 yükleme ile karışıklığa neden olabilir. Bir yolu dosya adı bölümü bir aygıt adı eşleştiğinde uzantı yoksayılır. Sonuç olarak, kurulum için Winspool.drv yazmaya çalıştığında, başarısız. Onu WINSPOOL için yazma girişiminde bulunduğu için başarısız olur. Aslında, Winspool.drv için bağlantı girişiminde Win 32 tabanlı uygulama da başarısız olur; Ancak, Win32'de desteklenmediğinden Win32s altında yazdırma Win 32 tabanlı uygulamaların çoğu WINSPOOL uygulama programlama arabirimleri (API) kullanmayın. Sonuç olarak, genellikle yalnızca Win32s yüklenirken bu sürücü devre dışı bırakabilir ve daha sonra yeniden etkinleştirin. Sürücüyü devre dışı bırakmak için aşağıdaki üç satır [386ENH] System.ini dosyasının açıklamalar gerekir.
     device = lmharold.386
     device = lmmi
     device = lmcap
  					
 4. \Win32s dizin dizin \Win32app, W32sys.dll, w32s16.dll ve Win32s.exe yüklemeden önce sabit diskinizden silin. Win32s Win32s üzerinde eski yüklemesini yüklemek mümkün olsa da, yenilerini yüklemeden önce eski dosyaları kaldırmak daha iyidir.

  Sabit diskinizde Win32s.ini dosyasını düzenleyin. Değiştirmek Kur Kurulum okumak için 1 = 0 =. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Win32s yeniden yükleyin.Win32'ın önceki sürümünü bilgisayarınızdan silme konusunda ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  120486 Win32s kaldırma
 5. Disk belleği etkin olduğundan emin olun. Denetim Masası'ndan 386 Gelişmiş simgesini seçin, sanal bellek seçin ve Değiştir'i seçin. Sürücü türü none olarak ayarlanmadığını doğrulayın. Tür geçici veya kalıcı ayarlanabilir.
 6. Paylaşım (Windows for Workgroups kullanan değil Vshare.386,) kullanıyorsanız, paylaşımı etkin olduğundan emin olun. Autoexec.bat dosyasını düzenleyin ve zaten yoksa aşağıdaki satırı ekleyin:
  C:\Dos\Share.exe
  					

Önceki adımlar sorunu gidermezse yapmanız gerekenler

Hataları Freecell çalıştırırken almaya devam ederseniz, ikili dosyalar ınızdaki Nothwind sabit sürücü CD -ROM'u kullanımı MS-DOS programFilecomp.exe, Comp.exe veya Fc.exe ile karşılaştırır ve ikili bir karşılaştırma yapmak. Örneğin, işaretlemelisiniz yazmanız Win32 SDK CD-ROM vardır:
  fc /b <system>\win32s\w32s.386
  <cd>:\mstools\win32s\nodebug\w32s.386
				
 1. 32-Bit Visual C++ CD-ROM varsa, aşağıdaki komutu yazın:
  fc /b <system>\win32s\w32s.386
  <cd>:\msvc32s\win32s\retail\w32s.386
  						
  Karşılaştırma sonuçları olacaktır "FC: farklılık bulunamadı" ikili dosyaların doğru yüklenmişse. İkili dosyalar aynı değilse, dosya veya bozuk bir CD bozuk bir kopyası olabilir.
 2. Visual C++ 32-bit edition ile birlikte gelen Win32s yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Veritabanıyla Setup.exe programını CD-ROM'da Win32 SDK ve Visual C++ CD - ROM'u üzerindeki Setup.exe arasında küçük bir fark olacak şekilde 32-Bit Visual C++ CD ROM'dan yüklemeyi deneyin, \Win32app veya \Freecell dizin ya da Freecell dosyalardan birini kaldırmayın. Visual C++ CD-ROM'u Freecell içermiyor.
 3. FreeCell Yardım kullanma dahil "Rutin bulunamadı" hataları oluşturur veya "Yardım konusu yok." Bu hatalar nesil olup olmadığı Win32s doğru yüklendiğinden ile ilgisi vardır.

  FreeCell.hlp Winhlp32.exe kullanılması gerektiği. FreeCell.hlp, tam metin arama için Gelişmiş özellikleri WinHlp32'yi kullanır. Windows sürüm 3.1 altında çalışır, Winhelp.exe bunu desteklemiyor. Sonuç olarak, Freecell.hlp tam metin arama API'ler için Bul düğmesini bağlamak için her çalıştığında başarısız olur ve Windows Yardım ileti kutusu görüntüler. Hala Yardım dosyasındaki bilgileri okuyabilir ve anahtar sözcükle arama yapmak için arama düğmesini kullanabilirsiniz.
 4. Win32 hatası alıyorsanız ek bilgi için ' eski sistem bileşenlerinden biri. Lütfen yeniden uygulama. yükleyin ', Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  159263 PRB: 'sistem bileşenlerinizi güncel biridir' hatası

Özellikler

Makale numarası: 106715 - Last Review: 29 Eylül 2013 Pazar - Gözden geçirme: 9.0
Anahtar Kelimeler: 
kbFAQ kbhowto kbsetup kbtshoot kbmt KB106715 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 106715
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com