ACC: Visual/Access Basic je i kompilátoru a interpret

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 109382 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Začínajícího: Vyžaduje znalost uživatelského rozhraní v počítačích pro jednoho uživatele.

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, zda je kompilované jazyk nebo interpretovaný jazyk Visual Basic for Applications programovací jazyk (nebo Access Basic programovací jazyk verze 2.0 nebo dřívější).

Další informace

Tradiční kompilované jazycích, například C, zkompilujte lidských čitelné zdrojový kód do kódu objektu machine-readable a mnohem rychlejší. Tyto programy objekt potom nutné propojené do spustitelného souboru, který bude použit. Chyby syntaxe nejsou obecně umístěn, dokud zcela zkompilovaný kód. (Analýze kompilátory jsou výjimku.)

Tradiční interpretovaný jazycích, například QBasic, pomocí překladače čtení každého řádku kódu a přeložit do počítače pokyny jako můžete psát. Výhodou této metody je jako zapsat jej lze testovat interpret váš kód. V některých případech může být pomalé této interpretaci řádek po řádku.

Jazyka zahrnuje prvky kompilované a interpretovaný jazyky. Jazyka každého řádku kódu interpretovat jako můžete psát, ale bude provádí této interpretaci na pozadí a není projevit jakékoli snížení výkonu z důvodu této interpretaci.

K této interpretaci bude také kompiluje kód do kombinaci kompilované a interpretovaný kód známé jako p kód nebo pseudocode. P kód spustí mnohem rychleji než interpretovaný kód. Kompilace se uskuteční při prvním spuštění kód nebo po klepnutí na tlačítko Compile vše v nabídce spuštění.

Aplikace Microsoft Access 97 poskytuje také jiný mechanismus pro udržování kompilované a zabezpečené databáze aplikací. Tato funkce se nazývá vytvořit soubor MDE. Odebere reprezentace vaší aplikace kód jazyka pro text a ukládá pouze binární zkompilovaný p kód.

Pokud databáze obsahuje kód jazyka, uložení databáze jako souboru MDE ke kompilaci všech modulů odebere veškerého upravitelného zdrojového kódu a ke komprimaci cílové databáze. Kód jazyka pokračuje spustit, ale nelze zobrazit ani upravit, a je kvůli odebrání kódu ke zmenšení velikosti databáze.

Uložení databáze jako souboru MDE zabrání následujícím akcím:
  • Zobrazení, úprava nebo vytvoření formulářů, sestav nebo modulů v návrhovém zobrazení.
  • Přidání, odstranění nebo změna odkazů na knihovny objektů a databáze.
  • Změna kódu pomocí vlastností nebo metod modely aplikace Access nebo VBA objektů, protože soubor MDE neobsahuje žádný zdrojový kód.
  • Změna názvu projektu VBA vaši databázi pomocí dialogového okna Možnosti.
  • Import nebo export formulářů, sestav nebo modulů. Však tabulky, dotazy a makra mohou být importovány z nebo exportovány-MDE databází. Žádné tabulky, dotazy nebo makra v databázi MDE lze importovat do jiné databáze, ale žádné formulářů, sestav nebo modulů lze importovat do jiné databáze.

Vlastnosti

ID článku: 109382 - Poslední aktualizace: 18. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Access 1.0 Standard Edition
  • Microsoft Access 1.1 Standard Edition
  • Microsoft Access 2.0 Standard Edition
  • Microsoft Access 95 Standard Edition
  • Microsoft Access 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbprogramming KB109382 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:109382
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com