Obnovení informací konfigurace disku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 114872 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Obvykle nastavit pouze instalace systému Windows NT, který vytvořili svazku, prokládané sady bez parity, sadu zrcadlení nebo prokládanou sadu s paritou rozpozná a je možné používat tuto sadu. Instalace jiného WINDOWSNT nebo WINDOWSNT Advanced Server však může být povolena rozpoznat a použít sadu pomocí Správce disků uložit informace o konfiguraci disku v instalaci systému Windows NT vytvořil svazek a obnovení informací v části instalace systému Windows NT.

Další informace

Viz stránky 528 a 529 serveru WINDOWSNT Advanced „ systém Guide „ konkrétní kroky k uložení a obnovení informací o konfiguraci disku.

Ihned po obnovení informací o konfiguraci disku z jiné instalace tohoto systému aktuální instalace rozpoznat a moci použít sady svazků, stripe sad s a bez parity a sady zrcadlení vytvořeny jiné instalace tohoto systému. Po konfiguraci disku obnoveny informace:
  • Instalace systému Windows NT Advanced Server mohou provádět jakékoli funkce na svazku vytvořeny jiné instalace tohoto systému, který by mohl provádět na svazky vytvořili. Zahrnuje pevnosti zrcadla a obnovován prokládané sady s paritou.

    - A -
  • Instalace tohoto systému mohou provádět jakékoli funkce na svazku sadu nebo prokládanou bez parity vytvořeny jiné instalace tohoto systému, které jim mohl provádět na sad svazků nebo pruzích bez parity, které vytvořili. Mohou také rozpoznat, číst a zapisovat zrcadlení sad a prokládaných svazků s paritou vytvořené WINDOWSNT Advanced Server. WINDOWSNT však nelze rozdělit sadu zrcadlení nebo prokládané sady s paritou obnovit. V oddílu je ztraceno v zrcadlenou sadu nebo prokládanou sadu s paritou, události obnovení ztracených oddíl musí být proveden serverem WINDOWSNT Upřesnit.

Vlastnosti

ID článku: 114872 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
  • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbother KB114872 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:114872

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com