Zablokuje turecké znaky ve název adresáře systému Windows NT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 115431 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vytváření názvu dlouhé adresáře ve Správci souborů pomocí turecké znaky (například vkládání znaků z Charmap) a pokuste se otevřít adresář, zobrazí se zpráva STOP a počítač přestane reagovat (zablokuje se).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že toto tlačítko se jednat o problém v systému Windows NT Workstation a Windows NT Server verze 3.5. Tento problém byl opraven v nejnovější USA Service Pack pro systém Windows NT verze 3.5. Informace o získání aktualizace Service Pack, dotaz na následující slova v databázi Microsoft Knowledge Base (bez mezer):

   S E R V P A C K
				

Vlastnosti

ID článku: 115431 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB115431 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:115431

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com