Türkçe karakterler dizin adı, Windows NT askıda kalıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 115431 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ne zaman uzun bir dizin adı, dosya Türkçe karakterler (örneğin, karakter Charmap yapıştırarak) kullanarak Manager'da oluşturmak ve daha sonra bir Dur iletisi görünür dizin ve bilgisayarınızı yeniden açmayı deneyin (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.) yanıt vermiyor.

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT Workstation ve Windows NT Server sürüm 3.5 için onaylamıştır. En son ABD hizmet paketi için Windows NT, sürüm 3.5, bu sorun giderilmiştir. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:

   S E R V P A C K
				

Özellikler

Makale numarası: 115431 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB115431 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:115431

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com