PPP Windows NT'DE günlüğü etkinleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 115929 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterinin düzenlenmesi hakkında bilgi içermektedir. Kayıt defterini düzenlemeden önce, sorun oluşması durumunda nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için "Kayıt geri yüklemek" Yardım konusu Regedit.exe veya Regedt32.exe, "Kayıt defteri anahtarı geri yüklemek" Yardım konusu görüntüleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bilgisayarlardan birini Windows NT uzaktan erişim hizmeti bir istemci olduğunda, bir PPP sunucusunu bir PPP istemcisi arasındaki bağlanırlık sorunlarını tanılamanıza yardımcı olacak bir noktadan noktaya iletişim kuralı (PPP) günlük dosyası oluşturabilirsiniz. Kayıt defterindeki bir değeri değiştirerek, bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

PPP günlük kaydını etkinleştirmek için <a0></a0>:

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanmak, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nin yanlış kullanılmasından kaynaklanan sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Kayıt defterini düzenlemekle ilgili bilgi için, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ndeki (Regedit.exe) "Anahtarları ve Değerleri Değiştirmek " veya Regedt32.exe dosyasındaki "Kayıt Defterine Bilgi Eklemek veya Bilgileri Silmek " ve "Kayıt Defteri verilerini Düzenlemek" adlı Yardım konularına bakın. Düzenlemeden önce kayıt defterini yedeklemeniz gerektiğiniz unutmayın.

 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) çalıştırın.
 2. HKEY_LOCAL_MACHINE alt, aşağıdaki anahtara gidin:

  SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RasMan\PPP
 3. Günlüğe kaydetme</a0> değerini seçin.
 4. Düzen menüsünden DWORD'ı seçin.
 5. 1'E basın ve sonra Tamam'ı seçin.

  Not: Standart günlüğe kaydetme veri değeri 1 olan, ancak bu değer 2'ye ayarlama, ayrıntılı modda günlüğe PPP etkinleştirir.
 6. Bilgisayarı yeniden başlatın.
PPP günlüğü, bir anlayış PPP iletişim kuralını ve aşağıdaki PPP RFC'ler birlikte kullanıldığında yararlıdır: 1661 (1548 supercedes), 1549 1552, 1334 ve 1332.

Günlük bilgisi %SYSTEMROOT%\SYSTEM32\RAS\PPP.LOG içinde yer alır

Yönlendirme ve Uzaktan Erişim Hizmeti'ni Güncelleştirmesi'ni kullanıyorsanız, yukarıdaki ayarları artık geçerli. Yönlendirme ve Uzaktan Erişim'de günlüğünü etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine bakın:
BAŞLıK: Nasıl ile Yönlendirme ve Uzaktan erişim günlüğü etkinleştir
161426 MAKALEYI KIMLIĞI:

Özellikler

Makale numarası: 115929 - Last Review: 1 Mart 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB115929 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:115929

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com