AVI Video Windows çalışma zamanı modülü için sınama için kullanılabilir dosyalar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 119383 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows için Microsoft Video çalıştırma sürümü ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sorunu gidermek için aşağıdaki iki .avı dosyası almak isteyebilirsiniz. Aşağıdaki AVI dosyaları, Windows için video ile sevk ve düzgün çalışması için bilinen:
   SAMPLE.AVI    1,022,776 bytes
   WNDSURF1.AVI  1,042,796 bytes
				
AVISAMPL.EXE bu dosyalar da kullanılabilir.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Avisampl.exe
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Daha fazla bilgi

Windows için video çalıştırma sürümü çeşitli ürünleri ile birlikte gelir, sorun giderme için güvenilir bir .avı dosyaları bulmak zor olabilir. Sınama yalnızca .avı dosyaların uygulama ile birlikte gelen dosyaları ve bunlar uygulama içinde katıştırılmış. Sonuç olarak, sorunları gidermek için kesin bir yolu yoktur.

WNDSURF1.AVI ve SAMPLE.AVI video için Windows'la birlikte gelen ürün perakende ve düzgün olduğu bilinmektedir. Windows için video çalıştırma sürümü ile sorunlarınız varsa, bu iki dosyayı karşıdan yükleyin ve sorunu yeniden oluşturmaya çalışın. Bu dosyalar'ı çalıştıran herhangi bir sorun varsa, sorunun diğer video dosyalarını veya uygulamanın kendi benzersizdir. Daha fazla bilgi için üçüncü taraf ürünü üreticisine başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 119383 - Last Review: 9 Ağustos 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Video for Windows 1.0
  • Microsoft Video for Windows 1.1 Standard Edition
  • Microsoft Video for Windows 1.1 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbfile KB119383 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:119383

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com