Zoznam mien registrované s služby WINS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 119495 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Verzia tohto článku pre systém Microsoft Windows XP je dostupná pod číslom 314104.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Mená registrované serverom WINS možno rozdeliť do troch skupín:

 • Názov počítača
 • Názov domény
 • Iné alebo špeciálne názvy
Každý klient, WINS skutočne registrov jeho názov so serverom WINS tri, alebo štyrikrát.

POZNÁMKA: Loď s Windows NT verzie 3.5 (LAN klientov systému MS-DOS Správca verzia 2.2 c klient pre MS-DOS a Klient siete Microsoft verzia 3.0) poskytovať podporu pre WINS rozlíšenie, ale nie registrácie.

Niekoľko špeciálne názvy systému NetBIOS sú tiež registrované zachovať a obnoviť Prehľadávať zoznamy. Mená tu uvedené sú uvedené za menom „Name(xx) ” Autor: hexadecimálne hodnoty (xx) a čalúnená, s medzerami na 16 byte.

DALSIE INFORMACIE

Registrované názvy počítačov:
\\<computer_name>[00h]</computer_name>
Tento názov je zaregistrovaný názov WINS klienta.

\\<computer_name>[03h]</computer_name>
Tento názov je registrovaný pre Messenger Service na VÝHRY.

Klient:

\\<computer_name>[BFh]</computer_name>
Sieť monitoring utility (registrované pri spustení programu Netmon pre názov skupiny) Tento názov je zaregistrovaný pre službu siete monitorovania Agent a sa zobrazia len vtedy, ak je služba spustená v systéme. Ak názov počítača je nie úplnú 15 znakov, názov bude čalúnená s plus (+) symboly.

\\<computer_name>[BEh]</computer_name>
Splnomocnenec pre monitorovanie siete (jedinečné meno, registrované keď vzdialeného agenta začala)

\\<computer_name>[1Fh]</computer_name>
Tento názov je zaregistrovaný pre sieť dynamickej výmeny údajov (NetDDE) služby a zobrazí len ak sú spustené služby NetDDE na systém. Podľa predvoleného nastavenia v systéme Windows NT verzie 3.5, NetDDE služby nie je automaticky spustiť.

\\<computer_name>[20h]</computer_name>
Tento názov je registrovaný pre službu Server WINS klienta.

\\<computer_name>[21h]</computer_name>
Klient RAS.

\\<computer_name>[06h]</computer_name>
Služba server RAS.

Registrované názvy domén:

\\<domain_name>[00h]</domain_name>
Tohto stupňa názov domény registrované pracovnej stanice tak že môže prijímať prehliadač vysielania z systémy založené na LAN Manager. Toto je meno, na ktoré sú oznamy servera vysielaný v LAN Manager spoločnosti Microsoft tak, že ostatné počítače LAN Manager spoločnosti Microsoft môžete sledovať servery v sieti. Vykonajte počítačov so systémom Windows tieto vysielania pokiaľ LMAnnounce možnosť bola povolená podľa Konfigurovanie služby Server v Ovládací Panel/siete aplikácia.

\\<domain_name>[1Bh]</domain_name>
Táto inštancia názov domény zaregistrovaný Windows NT Server systém, ktorý je spustený ako hlavný prehľadávač domény a používa sa na povoliť vzdialený prehliadania domén. Keď WINS Server Dotazovaná pre Tento názov WINS Server vráti adresu IP systému, ktorý registrované to meno.

\\<domain_name>[1Ch]</domain_name>
Tento názov je zaregistrovaná na použitie radičmi domén v rámci domény a môže obsahovať až 25 adresy IP. Jedna adresa IP bude bude to primárneho radiča domény (PDC) a iných 24 adresy IP zálohovanie radičov domény (BDC). [1Ch] domény názov používa BDC vyhľadajte PDC a je použijú HES - prostredníctvom overovania je potrebné overiť požiadavka prihlásenie.

\\<domain_name>[1Dh]</domain_name>
Táto inštancia názov domény zaregistrovaný iba kapitán Prehliadač, ktoré môže byť len jeden pre doménu. Tento názov je použiť zálohovanie prehľadávačoch komunikovať s hlavný prehľadávač v s cieľom získať zoznam dostupných serverov od hlavného Prehľadávač.

\\<domain_name>[1Eh]</domain_name>
Tento názov je zaregistrované všetky prehľadávača serverov a potenciálu prehliadač servery v doméne alebo pracovnej skupine. Používa sa na žiadosti oznámenia ktoré sú odosielané Master prehľadávačoch vyplniť jej Prehľadávať zoznamy a pre voľbách žiadosť pakety prinútiť voľby.

Iné alebo špeciálne názvy:

Popri názvy počítačov a doménových mien, nasledujúce názvy tiež zobrazia v databáze WINS.

\\--__MSBROWSE__[01h]
Tento názov je zaregistrovaná hlavný prehľadávač a používa sa na vysielanie a dostávať oznamy doménu v lokálnej podsieti. Je to prostredníctvom Tento názov predlohy prehliadačov pre rôzne domény dozvedieť mená rôzne domény a mená kapitána prehľadávače na tých domén. Keď WINS Server dostane na dotaz na názov pre tento názov WINS Server sa vždy obnoví adresu podsiete vysielania pre žiadajúcim klientom lokálnej podsieti.

\\<username>[03h]</username>
Pri prezeraní databázy WINS, usernames pre aktuálne zaznamenané používatelia budú tiež byť zapísaná v databáze WINS. Meno je zaregistroval zložku Server, takže užívateľ môžete prijímať žiadne "net send" príkazy zaslať svoje užívateľské meno.

Vlastnosti

ID článku: 119495 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbmt KB119495 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:119495

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com