Uygulamaları değil etkileşimli AT yüklenmişken ile başlatıldı.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 121562 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
3.50
Windows
kbtool kbbug3.50
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Zamanlayıcı hizmeti için sistem hesabı izin hizmetine ınteract Masaüstü onay kutusu seçili olsa bile Windows NT 3.5 AT komutu uygulamaları etkileşimli olarak yüklemez. AT komutu, uygulama arka planda yükleme, ancak, ya da hiçbir şekilde bir uygulamayla etkileşim gerçekleştiremezler.

Pratik Çözüm

AT komutuyla etkileşimli uygulamalar yüklemek için <a0></a0>, / ınteractıve kullanın parametresi. Örneğin, 12: 30'dan Not Defteri'ni çalıştırmak için <a0></a0>, komut istemi, komut satırına aşağıdakileri yazın:

  at 12:30:00 /interactive notepad.exe
				

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT Workstation ve Windows NT Server sürüm 3.5 için onaylamıştır. Biz bu sorun üzerinde araştırma ve burada yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Sorunu Yeniden Oluşturma Adımları

 1. Denetim Masası Hizmetleri bölümünü tabloları seçin. Service iletişim kutusu Windows NT Zamanlayıcı hizmeti için görüntülenir.
 2. Masaüstü ile ınteract Hizmeti'ne izin ver'i seçin ve Tamam'ı seçin.
 3. Başlat'ı seçin (başlatıldı durumu bildiren dikkat edin).
 4. Denetim Masası'ndan çıkın.
 5. Başlangıç komut istemi ve (süresini değiştirmek isteyebilirsiniz) aşağıdakileri yazın:

  12:30:00 notepad.exe
 6. Girdiğiniz süre dolduğunda, AT AT arabellek boştur ve görev tamamlandı görmek için komut istemine yazın. Not Defteri, masaüstünde görünür değil.
 7. Işlem Görüntüleyicisi (Windows NT Kaynak Seti'nden) yükleyin. Not Defteri'ni işlemi penceresinde çal??an görmelisiniz. Ancak, arka plan işlemi Görüntüleyicisi'ni kullanarak uygulamayı kapatmak gideremez ve çözemez. Uygulamayı bellekten temizlemek için yeniden başlatın ve <a1>kapatma</a1> Windows NT gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 121562 - Last Review: 20 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB121562 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:121562

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com