RDISK /S a nastavení /S-RDISK v WINDOWSNT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 122857 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
3.50 3.51 4.00
Windows
kbtool
Nástroj RDISK součástí systému Windows NT verze 3.5 nebo novější má dvě možnosti příkazového řádku:

RDISK /S

- a -

RDISK /S-

Při použití možnosti RDISK /S program přeskakuje počáteční opravné diskety vytvořit? Dialogové okno a přejde přímo do ukládání konfigurace.

Při použití /S-option RDISK program přeskakuje také vytvořit opravnou disketu? Dialogové okno, uloží konfiguraci a program ukončí.

PŘEČTĚTE SI UPOZORNĚNÍ:

Obě tyto možnosti přepsat také uložené _ SAM. a SECURITY. _ podregistry registru vytvořen během počáteční instalace WINDOWSNT. Výchozí účet správce a heslo použité během instalace je všechny obsažené v těchto malé soubory.

Pokud zvolíte buď výše nepovinné přepínače - Rdisk zkopíruje celý aktuální SAM a SECURITY databáze soubory obsahující všechny uživatele a skupiny do adresáře oprav. Řadiči domény obsahující mnoho stovky nebo dokonce tisíce uživatelé tyto soubory mohou stát velmi velké které bude potlačení schopnost zkopírovat záchrannou opravnou disketu (ERD).

Přesvědčte se, zda máte dostatek místa na disku při použití tyto přepínače na WINDOWSNT počítače a servery, které mají velký počet uživatelů a skupin definovaných.

Jako opatření - měli vytvořit záložní kopii adresáře %systemroot%\repair zajistit stále možné vytvořit disketu záchranné opravy po spuštění RDISK při použití jednoho z výše uvedených přepínačů.

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 122857 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB122857 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:122857

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com