RDıSK'I /S ve Windows NT'de RDıSK'I /S-seçenekleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 122857 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
3.50 3.51 4.00
Windows
kbtool
Windows NT 3.5 veya sonraki bir sürüm ile dahil RDıSK'I yardımcı programı iki komut satırı seçenekleri şunlardır:

rdisk /s

-ve-

rdisk /s-

RDıSK'I /S</a0> seçeneğini kullandığınızda, program başlangıç oluşturma onarım disketi atlanıyor? iletişim kutusu ve yapılandırmasını kaydetme doğrudan içine gider.

Program, RDıSK'I /S-option kullandığınızda, ayrıca oluştur onarım disketi atlanıyor? iletişim kutusunda, kaydeder yapılandırma ve daha sonra program çıkıyor.

UYARIYI OKUYUN:

Bu seçeneklerin ikisi de aynı zamanda kaydedilen SAM. _ ve SECURITY üzerine. _ kayıt defteri kovanlarını ilk Windows NT yüklemesi sırasında oluşturulan. Varsayılan yönetici hesabı ve parolası, Kurulum sırasında kullanılan bu küçük dosyalarda bulunan tüm olur.

Yukarıdaki isteğe bağlı anahtar - birini seçerseniz, Rdisk onarım dizinine, TÜM kullanıcılar ve gruplar içeren tüm geçerli SAM ve SECURITY veritabanı dosyalarını kopyalar. Birçok yüzlerce ya da hatta binlerce kullanıcıyı içeren etki alanı denetleyicisinde bu dosyaları kopyalamak için Acil Durum Onarım Disketi (ERD) olanağı engelle çok büyük hale gelebilir.

Bunlardan birini kullanarak, çok sayıda kullanıcı ve gruplar, tanımlı olan bir etki alanı denetleyicileri ve Windows NT Machines geçiş yaparken, yeterli disk alanının bulunduğundan emin olun.

-Bir önlem olarak bir yedek kopya, RDıSK'I çalıştırdıktan sonra yukarıdaki anahtarlarından birini kullanarak bir Acil Durum Onarım Disketi yapabilmek için olmaya devam edecektir emin olmak için %systemroot%\repair dizininin yapmalısınız.

Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 122857 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB122857 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:122857

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com