Omezení počtu příchozích připojení v systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 122920 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když uživatel na počítači se systémem Windows NT nebo Windows 2000 Professional se pokusí připojit k systému Windows NT Workstation, který již obsahuje deset připojených uživatelů, zobrazí se následující chybová zpráva:
Žádná další připojení lze k tomuto vzdálenému počítači nyní protože jsou již tolik připojení, kolik může počítač přijmete.
Když uživatel aplikace jedenáctá na Windows for Workgroups verze 3.x systému pokusy o připojení k systému Windows NT Workstation, který již obsahuje deset připojených uživatelů, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chyba 71. Požadavek sítě nebyla přijata.

Příčina

Maximální počet jiných počítačů, které jsou oprávněni najednou připojte přes síť Windows NT Workstation 3.5, 3.51 a 4.0, Windows 2000 Professional je deset. Toto omezení zahrnuje všechny transportní protokoly a protokoly sdílení prostředků v kombinaci. Toto omezení je počet souběžných relací z jiných počítačů systém je povoleno provozovat. Toto omezení se nevztahuje na použití nástroje pro správu, připojené k systému ze vzdáleného počítače.

Jak potíže obejít

Jakýkoli soubor, tisku, pojmenovaného kanálu nebo mail slot relace, která nemá žádný aktivity na ní bude automaticky odpojena po automatické odpojení časový limit vypršel. Výchozí hodnota pro toto je 15 minut. Jakmile je relace odpojení, jeden z 10 připojení bude k dispozici tak to jiného uživatel může připojit k systému Windows NT Workstation. Proto snížení. Doba automatického odpojení může pomoci snížit některé problémy, které mohou uživatelé setkáte se limit 10 připojení nebo limit 5 připojení v systému, který se intenzivně nevyužívá pro účely serveru.

Spuštěním následujícího příkazu můžete nakonfigurovat dobu automatického odpojení z příkazového řádku:
net config server/autodisconnect:doba_před_automatickým_odpojením
Zadejte čas v minutách.

Poznámka: Služby systému Windows NT Server probíhá automatické ladění, obvykle server parametry konfigurace nejsou automatické konfigurace (vypočítávají a nastavují) vždy spuštění systému Windows NT. Pokud spustíte příkaz NET CONFIG SERVER společně se / Přepínače AUTODISCONNECT, servcomment nebo /HIDDEN, aktuální hodnoty automaticky parametry jsou zobrazeny a zapsány registr. Jakmile jsou tyto parametry zapsány do registru, nelze ladění služby Server pomocí ovládacího panelu sítí. Pokud jste změnili některé nastavení služby Server, Windows NT již není schopen automaticky ladění služby Server pro nové konfigurace. Aby se zabránilo Služba Server automaticky automatické ladění schopností, proveďte změnu prostřednictvím editor registru místo z příkazového řádku nebo v ovládacím panelu Síť.

Další informace naleznete v následujících článcích v Microsoft Knowledge Číselná soustava:
128167 Server konfigurace a ladění služby
138365 Jak funguje automatické odpojení v systémech Windows NT

Další informace

Všechny logické jednotky, logické tiskárny a dopravní úroveň připojení kombinované z jednoho počítače jsou považovány za jednu relaci. proto tato připojení počítat jen jedno připojení v 10- omezení počtu připojení. Například uživatel naváže dvě logické jednotky připojení, dva sokety Windows a jedno připojení logické tiskárny Systém Windows NT Workstation, jedna relace. Výsledkem je, bude existovat pouze jedno připojení, je třeba v systému Windows NT Pracovní stanice systému, i když byly tři logická připojení. vytvořeno.

Jediný způsob, jakým systém a mají více relací k jinému systému, systém Z, je-li systém a spuštěny služby, které vytvoří logická připojení k systém Z. Například pokud je uživatel přihlášen k systému a jako host a Služba spuštěná na systému a pod účtem uživatel1 a oba uživatele a služeb (jako uživatel1) připojení k systému Z, dvě relace budou stanoveny. Každá relace přihlášení, který používá službu serveru počítá oproti limitu připojení.

Vlastnosti

ID článku: 122920 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnetwork kbprb kbmt KB122920 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:122920

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com