Prichádzajúce pripojenia obmedziť v systéme Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 122920 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Ak používateľ na počítači so systémom Windows NT alebo Windows 2000 Professional sa pokúsi pripojiť k systém Windows NT Workstation, ktorý už má desať používateľov k nemu pripojené, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Žiadne ďalšie pripojenia môže podať na tento vzdialený počítač v tomto čase pretože existuje už toľkých pripojení ako počítač môžete akceptovať.
Keď jedenásty používateľa na systému Windows for Workgroups verzia 3.x systému pokusy o pripojenie k systému Windows NT Workstation, už desať užívatelia k nemu pripojené, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba 71. Požiadavku sieť neprijala.

PRICINA

Maximálny počet iné počítače, ktoré sú povolené súčasne pripojiť cez sieť Windows NT Workstation 3.5, 3.51, 4.0 a Windows 2000 Professional je desať. Tento limit obsahuje všetky transports a zdrojov zdieľanie protokoly kombinované. Tento limit je počet simultánnych relácií z iných počítačov systém je povolený na hostiteľa. Toto obmedzenie sa nevzťahuje na použitie administratívne nástroje, že k systému pripojiť zo vzdialeného počítača.

RIEŠENIE

Každý súbor, tlač, pomenované rúry alebo pošta slotu reláciu, ktorá nemá žiadne činnosti na to bude automaticky odpojená po AutoDisconnect uplynutím doby; Predvolená hodnota pre toto je 15 minút. Akonáhle je relácia odpojený, jedna z 10 pripojení budú k dispozícii tak, že iný užívateľ sa môže pripojiť k systému Windows NT Workstation. Preto znížením čas automatického odpojenia môže pomôcť znížiť niektoré problémy môžu používatelia stretnúť s 10-pripojenie limit alebo limit 5-pripojenie v systéme, ktorý nie je používaný silne na účely servera.

Nastaviť čas automatického odpojenia spustením nasledovného príkazu z príkazového riadka:
net config server/autodisconnect:time_before_autodisconnect
Zvoľte čas v minútach.

Poznámka: Služba Windows NT Server je zvyčajne self-tuning server Konfiguračné parametre sú nakonfigurované auto (vypočítané a nastaviť) zakaždým keď boot systému Windows NT. Ak spustíte NET CONFIG SERVER v spojení s / AUTODISCONNECT, /SERVCOMMENT alebo /HIDDEN prepínače, aktuálne hodnoty automaticky naladení parametre sú zobrazené a písomné databáza Registry. Akonáhle tieto parametre bývajú napísané v databáze Registry, nemôžete naladiť službu Server pomocou Ovládací Panel sietí. Ak ste zmenili ktoréhokoľvek z nastavenia služby Server, Windows NT už nie je schopný automaticky naladiť službu Server pre novú konfiguráciu. Aby ste zabránili strate Služba Server automatické self-tuning schopnosti, aby sa zmena prostredníctvom editor databázy Registry namiesto z príkazového riadka alebo ovládacom paneli sieť.

Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcich článkoch Microsoft poznatkov základne:
128167 Konfigurácia a ladenie služby Server (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
138365 Ako funguje automatické odpojenie v systéme Windows NT

DALSIE INFORMACIE

Všetky logické jednotky, logickej tlačiarni a prepravy úrovni pripojenia kombinované z jedného počítača sa považujú za jednu reláciu; preto tieto pripojenia počítať iba ako jeden spoj v 10- pripojenie limit. Napríklad, ak používateľ zistí dvoch logickú jednotku pripojenia, dve rozhrania Windows sockets a jednej logickej tlačiarne pripojenie k Systém Windows NT Workstation, jednej relácie je stanovený. Ako výsledok, bude existovať iba jeden menej pripojenie, ktoré je možné podať na Windows NT Pracovná stanica systému, aj keď boli tri logické pripojenia stanovené.

Jediný spôsob, ako systém a bude mať viaceré relácie iného systému, systém Z, je, ak a systémom služieb, ktoré vytvárajú logické pripojenia k systém Z. Napríklad, ak používateľ je prihlásený do systému a ako hosť a v systém a pod používateľ1 účtu a oboch používateľa je spustená služba a služby (ako používateľ1) vytvorenie pripojenia k systému Z, dvoch relácií budú stanovené. Každý prihlasovaciu reláciu, ktorá používa službu Server počíta proti pripojenie limit.

Vlastnosti

ID článku: 122920 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbprb kbmt KB122920 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:122920

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com