Hata iletisi: Bilinmeyen Üretici yazılımı hata <a1>Arşiv</a1> 5580 teyp sürücüsü

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 123110 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows NT'DE arşivi 5580 teyp birimi ile Windows NT Yedekleme programı (NTBACKUP.EXE) kullandığınızda, aşağıdaki iletiyi başlatmak ve teyp biçimlendirmek çalışır ve girişimi başarısızlıkla zaman ortaya çıkabilir:
Bilinmeyen Üretici yazılımı hatası.

Neden

Kullanmakta olduğunuz arşivi 5580 teyp birimi AAA veya BBB harflerle başlayan bir seri numarası varsa, bu sorun oluşur. Bu iki teyp birimi modelleri arşivi 5580 teyp birimi, Windows NT Donanım Uyumluluk Listesi'nde (HCL) listelendiğini olsa bile Windows NT'NIN, uyumlu değildir. Yalnızca modelin Windows NT Yedekleme programı harfleri CCC yarar ile başlayan bir seri numarasına sahip.

Çözüm

(Örneğin, seri numarası CCC60612) CCC harflerle başlayan teyp birimi satıcınızın en son ürün yazılımı edinin. Daha fazla bilgi için adresindeki (714) 641-0279 arşivi Corporation arayın.Arşivi 5580 teyp birimi arşivi Corporation, Microsoft'tan bağımsız bir satıcı tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 123110 - Last Review: 1 Mart 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB123110 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:123110

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com