ACC: Proč objekty OLE způsobit databáze zvětšit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 123151 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Upřesnit: Vyžaduje poradce kódování, spolupráce a víceuživatelském dovednosti.

Objekt Microsoft Windows OLE je uložen jako proudu OLE, které se skládá ze dvou částí:
 • Informace k vykreslení objektu.
 • Nativní data, která může měnit server OLE, který vytvořil objekt.
Aplikace Microsoft Access uloží celý proudu OLE v souhrnný OLE v typu Long binární pole.

Množství informací použitý k vykreslení objektu je často větší než velikost samotného objektu. Přidání takových objektů OLE může výrazně zvětšit velikost databáze. Minimalizovat zvýší velikost způsobila přidáním OLE objekty databáze, použijte některou z těchto metod:
 • Usnadnit vykreslení (pomocí snížením rozlišení objektu nebo snížením fyzické velikosti) objektu.
 • Objekt zobrazit jako ikonu.

Další informace

Objektu vykreslování informace mohou být v následujících formátech:
 • Formát Windows BMP (BMP)
 • Formát WMF (WMF)
 • Formát Windows Device-Independent Bitmap (DIB)
OLE server nabízí formáty v pořadí z upřednostňovaný formát většinu nejméně serveru. Klient OLE vytvoří výčet dostupné formáty a použije první kompatibilní formát. Obecně můžete přepsat klient OLE voleb formáty s příkaz Vložit jinak.

Obvykle WMF nebo DIB je vybrán, protože servery OLE vykreslit tyto formáty nejlépe. Microsoft Word pro Windows například obvykle vykreslí pomocí WMF, zatímco pomocí DIB vykreslí Windows Paintbrush. Klient OLE můžete vždy nejprve upřednostňuje formátu. Protože DIB je formulář BMP, v BMP, vykreslení také většina serverů vykreslení DIB Ačkoli DIB je často nejprve nabízena. Bude vždy zvolí DIB přes BMP.

Servery OLE lze zobrazit obrázky uložené v jiných formátech komprimované, jako je například formát JPEG (JPG), musí stále odeslat dvě části Informace popsané výše v tomto článku. Server musí odeslat informace vykreslení objekt pomocí BMP, WMF, nebo DIB, stejně jako nativní data lze objekt upravit. V tomto případě komprimovaný formát převedeny do formátu být vykreslen. Velikost proudu OLE je součet objekt převedené vykreslování, nativní data a některé informace režijní OLE. Protože proudu OLE obsahuje všechny informace, se může stát při uloženy v databázi Microsoft Access poměrně velké malé objekty komprimované formáty.

Toto chování obejít jeden způsob je uložte objekt jako ikonu. Pokud potřebujete zobrazení objektu v bude formulář nebo sestavu, můžete uložit objekt jako ikonu představující typ objektu. Ukládání objekt jako ikonu způsobí, že server OLE odeslat objekt s vykreslování informace tvořený pouze ikona, nikoli celý objekt, použití výrazně méně místa v databázi. Při poklepejte na ikonu OLE server spustila s nativní data, která představuje ikonu.

Jiný příklad malý soubor zvětšuje stane velký objekt OLE je obrázek na první stránce dokumentu nebo souboru aplikace, která obsahuje složité formátování. Malé množství dat nativní vyžaduje tak množství informací pro vykreslování, které objekt OLE je poměrně velké. Toto chování obejít, umístěte stránku s jednoduché formátování na začátku dokumentu nebo uložení dokumentu jako ikona.

OLE má upřednostňované pořadí pro použití formátů standardní prezentace. Bez ohledu na to, kde WMF se zobrazí v pořadí formátu, používá se Pokud je k dispozici (metasoubory poskytují lepší měřítko než rastrové obrázky). Pokud není k dispozici WMF, DIB je upřednostňována přes BMP. OLE aktuálně podporuje pouze WMF, DIB a BMP.

Jednu z možností specifikace OLE volá servery OLE přidat další formáty vykreslování, které systém Windows podporuje tři výchozí formáty. Bude aktuálně nepodporuje tuto funkci OLE.

Odkazy

Další informace o objekty OLE v rejstříku nápovědy hledat "Objekty OLE" nebo požádejte pomocníka Office Microsoft Access 97.

"Microsoft Object Linking and Embedding Programmer's Reference," 1, svazek stránek 418 420

Vlastnosti

ID článku: 123151 - Poslední aktualizace: 19. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Access 1.0 Standard Edition
 • Microsoft Access 1.1 Standard Edition
 • Microsoft Access 2.0 Standard Edition
 • Microsoft Access 95 Standard Edition
 • Microsoft Access 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB123151 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:123151
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com