Chyba aplikace: SUWIN způsobil nepovolené instrukce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 124177 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o provedení instalace založené na serveru systému Windows 95 v systému Microsoft Workgroup doplněk pro MS-DOS použít Netsetup.exe zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba aplikace "SUWIN způsobila nepovolené instrukce v modulu GDI.EXE v 0001:16EF."
Poznámka: Tato chyba může také dojít v systémech s pevném disku není dostatek místa k vytvoření dočasné instalační adresáře.

Příčina

K této chybě dochází na Workgroup doplněk pro systémy MS-DOS nakonfigurováno použití přesměrovač základní sítě. Windows 95 je nastaven z příkazového řádku systému MS-DOS, načte mini-version systému Windows. Tato verze je velmi citlivé systémové soubory právě není přístupný nebo loadable. Základní přesměrovač zahrnuty Workgroup doplněk pro MS-DOS může občas přetažení úchytů soubor nebo síťová připojení. Po výskytu, se nezdaří načtení segmenty kódu nebo prostředky mini-version systému Windows a generuje chybovou zprávu.

Řešení

Spusťte instalační program po spuštění Workgroup doplněk pro MS-DOS pomocí úplný přesměrovač. Spustit doplněk Workgroup MS-DOS s úplný přesměrovač, zadejte "net stop" (bez uvozovek) z příkazového a odhlášení systému. Potom zadejte „ net start úplné"(bez uvozovek) a přihlaste se k systému. Instalační program by měl nyní spustit bez generování chybová zpráva.

Vlastnosti

ID článku: 124177 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB124177 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:124177

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com