Uygulama hatası: Geçersiz bir yönerge SUWIN neden oldu

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 124177 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Netsetup.exe bir sunucu tabanlı Kurulum Windows 95, Microsoft Workgroup eklenti için MS-DOS çalıştıran bir sistemde gerçekleştirmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hatayı alırsınız:
Uygulama hatası "SUWIN modülde geçersiz bir yönergeye neden GDI.EXE 0001:16EF konumunda."
Not: Geçici kurulum dizin oluşturmak için yeterli sabit disk alanı olan sistemlere de bu hata oluşabilir.

Neden

Bu hata çalışma grubu eklenti temel ağ yeniden yönlendiricisi olarak yapılandırılmış MS-DOS sistemleri için oluşur. Windows 95 bir MS-DOS isteminden ayarlandığında, Windows'un bir mini-version yükler. Erişilebilir veya loadable sistem dosyaları için çok önemli değildir. MS-DOS için çalışma grubu eklenti bulunan temel yeniden yönlendirici, dosya tanıtıcıları ve/veya ağ bağlantılarını zaman zaman düşebilir. Böyle sonra Windows'un mini-version kod parçaları veya kaynakları yüklenmemesi ve hata iletisine neden olur.

Çözüm

Tam yeniden yönlendiricisi'ni kullanarak MS-DOS için çalışma grubu eklenti başlatıldıktan sonra Kur'u yeniden çalıştırın. MS-DOS için çalışma grubu eklenti tam yeniden yönlendirici ile başlatmak için bir MS-DOS isteminde (tırnak işaretleri olmadan) "net stop" ve sistem oturum. Ardından "net start dolu" (tırnak işaretleri olmadan) ve sisteme oturum yazın. Kur, artık hata iletisi oluşturmadan çalıştırmalısınız.

Özellikler

Makale numarası: 124177 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB124177 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:124177

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com