Ovládání WINDOWSNT LPD Server Implements LPR znaky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 124735 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Server LPD WINDOWSNT je založen na RFC1179, které definuje standardní pro TCP/IP Printing pomocí BSD (Berkeley styl procesy daemon). Však server LPD WINDOWSNT neimplementuje všechny příchozí řídicí znaky z důvodu překrývající se funkce, které je již přítomen WINDOWSNT nebo protože řídicí znak je specifické pro UNIX.

Další informace

Následující formát řídicí znaky zadané v RFC1179 jsou implementovány serverem LPD Windows NT:

  f - Print formatted file

  l - Print file leaving control characters
				


Znaky jiného formátu ovládacího prvku LPR, například ' o pro formát souboru jako PostScript, může být emulován WINDOWSNT nastavením tiskové fronty datový hodnota.na.text a použití správného ovladače. Příchozí úlohy datový TEXT vybrané pro tiskovou frontu, jsou formátovány pomocí ovladače, které je nastaveno pro frontu.

Emulovat úloh LPR odeslat ' o řídicí znak tiskové fronty by měla být nastavena použít správný ovladač postscriptové a by měla být nastavena datový typ TEXT. Všechny příchozí úlohy (bez ohledu na zdroj), bude potom formátována pomocí postscriptový ovladač. Tedy ' se o ovládací prvek znak nemusí být implementována LPD, jako datový již tato funkce poskytuje.

Také protože datový hodnota.na.text můžete použít libovolné ovladač tiskárny systému Windows NT, další funkce je k dispozici než řídicí znaky definované v RFC1179, jako několik typů tiskáren podporovány WINDOWSNT jejíž formáty nejsou zadány v RFC1179.

Jiné řídicí znaky LPR, například L tisku nápisu stránky emulované v WINDOWSNT pomocí správné sady. Tisk nápisu stránky, nastavit stránku WINDOWSNT oddělovače pro frontu.

Některé řídicí znaky LPR jsou konkrétní UNIX, například S symbolický odkaz data, tedy jejich nemůže být emulován WINDOWSNT.Další informace o RFC1179 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
124734: Text RFC1179 standard pro tisk WINDOWSNT TCP/IP

Vlastnosti

ID článku: 124735 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprint KB124735 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:124735

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com