Parola zaman aşımına uğradı olduğundan Mac istemci oturum açma oluşturulamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 127943 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Otomatik bağlama için deneyin veya Macintosh istemcisinden bir diğer adı kullanarak bir Macintosh erişilebilir bir birim bağlamak, Macintosh istemcisi bir bağlantı kurmaya çalıştığında aşağıdaki hata iletisini görünür:
Diğer ad < diğer ad > < paylaşılan birimin adını > paylaşılmış disk ağ üzerinde olmayan bulunamadığından açılamadı.
Bu hata iletisi, sorunun gerçek nedenini belirlemenize yardımcı olmaz.

Neden

Bu sorun Windows NT etki alanında Macintosh istemcisinin kullanıcı hesabı parolasının süresi dolduğunda veya hesabın kullanıcı Yöneticisi aracılığıyla devre dışı bırakıldığında da ortaya çıkabilir.

Zaman aşımına uğramış bir Macintosh kullanıcı hesabının parolası bu sorunun nedeni olup olmadığını belirlemek için <a0></a0>, el ile Windows NT Macintosh Chooser aracılığıyla erişilebilir birime bağlanmayı deneyin. Parolanın süresi aşağıdaki hata iletisi görüntülenir:
Sunucu üzerindeki parolanızın süresi doldu.

Daha fazla bilgi

Macintosh istemcisine aynı hata iletisini her iki durumda da görüntülüyor değil, ancak Windows NT Server, her iki durumda da aynı hata kodu gönderiyor.

Durum

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, etki alanları için Windows NT Kullanıcı Yöneticisi'nde Macintosh istemcisinin kullanıcı hesabı parolasını güncelleştirin.

Macintosh bilgisayar ve AppleTalk iletişim kuralını Apple bilgisayarları, ınc. tarafından Microsoft'tan bağımsız bir satıcı tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünün performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 127943 - Last Review: 21 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnetwork KB127943 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:127943

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com