"# Vypúšťa" chyby s prepojené tabuľky ODBC

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 128809 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď získavate, vložiť alebo aktualizovať záznamy v prepojenej Tabuľky ODBC každého poľa v zázname obsahuje chybové hlásenie "#Deleted". keď, kedy načítať, vložíte alebo aktualizujete záznamov pomocou kódu, zobrazí chyba hlásenie „Záznam sa vypúšťa. ”

PRICINA

Databázový nástroj Microsoft Jet je skonštruovaný okolo kurzory ovládané klávesmi vzor. To znamená, že údaje Zdroj:, vkladá a aktualizované na základe kľúčových hodnôt (z prepojenej tabuľky ODBC, jedinečný index tabuľka).

Po Microsoft Access vykonáva vloženie alebo aktualizácia prepojenej tabuľky ODBC využíva ak kritérií na výber záznamu opätovným Overte, či vložiť alebo aktualizovať. Kde kritériá založené na jedinečný index. Hoci mnohé faktory môžu spôsobiť vyberte nevráti žiadne záznamy, väčšina často príčinou je, že hodnota kľúča Microsoft Access má uložené vo vyrovnávacej pamäti nie je rovnaká ako skutočná hodnota kľúča na tabuľky ODBC. Ďalšie možné príčiny sú ako takto:
 • So spúšťača update alebo vložiť na stôl, úprava hodnota kľúča.
 • Zakladajúc jedinečný index na hodnotu plaváka.
 • Pomocou pevnej dĺžky textové pole, ktoré môže byť čalúnená, na Server s správnej výšky medzery.
 • Majú prepojenej tabuľky ODBC obsahujúce hodnoty Null v ktoromkoľvek polia tvoriacich jedinečný index.
Tieto faktory priamo nespôsobovali chyby "#Deleted" správa. Namiesto toho spôsobiť Microsoft Access môžete prejsť na ďalší krok v udržanie kľúčových hodnôt, ktoré vyberte záznam znova, tentoraz s kritériá založené na všetkých ďalších poliach v zázname. Ak tento krok vráti viac ako jeden záznam, Microsoft Access vráti hlásenie "#Deleted", pretože to nemá spoľahlivé hodnoty kľúča na prácu s. Ak zatvoríte a právoplatné tabuľky alebo vyberte Zobraziť všetky záznamy z menu záznamy, "#Deleted" chyby sú odstránené.

Microsoft Access používa podobný proces sa získať záznamy z prepojenej tabuľky ODBC. Po prvé, načíta hodnoty kľúča a potom zvyšok z polí, ktoré sa zhodujú s kľúčovými hodnotami. Ak program Microsoft Access nie je schopný nájsť hodnotu znova, keď sa snaží nájsť zvyšku Zaznamenajte, predpokladá, že záznam sa vypúšťa.

RIESENIE

Nižšie sú uvedené niektoré stratégií, ktoré vám umožňuje vyhnúť sa Toto správanie:
 • Vyhnúť sa vstupu do záznamov, ktoré sú presne rovnaké s výnimkou jedinečný index.
 • Vyhnúť sa aktualizácia, ktorá spustí aktualizácie obidvoch unikátnych index a inom poli.
 • Nepoužívajte plaváka poľa ako jedinečný index alebo ako súčasť jedinečný index z dôvodu podstatných zaokrúhlenia problémov tento typ údajov.
 • Urobiť všetky aktualizácie a vložky pomocou SQL premietnutia zisťuje tak, že viete presne, čo sa zašlú zdroj údajov ODBC.
 • Načítať záznamy s pass-through dotaze SQL. SQL pass-through dotaz nie je aktualizovateľný, a preto nemohol spôsobiť "#delete" chyby.
 • Vyhnúť sa ukladanie hodnoty Null do akejkoľvek oblasti tvoriacich jedinečný index prepojenej tabuľky ODBC.

DALSIE INFORMACIE

Poznámka:: V programe Microsoft Access 2.0, prepojené tabuľky boli povolaní pripojené tabuľky.

Kroky na reprodukovanie správanie


 1. Otvorte vzorky databáza databázu Northwind.mdb (alebo NWIND.MDB. v Microsoft Access 2.0)
 2. Použite zmenou veľkosti nástroje na upsize tabuľke lodných zasielateľov.

  Poznámka: Táto tabuľka obsahuje pole typu AutoNumber (alebo počítadlo pole v Microsoft Access 2.0) je preložené na serveri SQL Server Tools zmenou veľkosti do spúšťača, ktorý emuluje počítadlo.
 3. Otvorte prepojenú tabuľku zasielateľov a zadajte nový záznam. Uistite sa istí, že zázname zadáte má rovnaké údaje v poli Názov spoločnosti ako predchádzajúci záznam.
 4. Stlačte kláves TAB na presun do nového záznamu. Všimnite si, že "#Deleted" Chyba vyplní záznam ste zadali.
 5. Zatvorte a znova otvorí tabuľka. Všimnite si, že je záznam opraviť.

Vlastnosti

ID článku: 128809 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Access 2.0 Standard Edition
 • Microsoft Access 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbinterop kbprb kbmt KB128809 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:128809
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com