Mrtvý rozpoznávání brány v protokolu TCP/IP pro Windows NT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 128978 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft TCP/IP WINDOWSNT poskytuje metodu zjištění, zda výchozí brána stále pracuje. Rozpoznávání mrtvé brány je povolena ve výchozím nastavení (na NT 3.51 4.0 a výše) při instalaci protokolu TCP/IP. Microsoft TCP/IP neposkytuje metodu rozpoznat, kdy výchozí brány vrátí operace.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Rozpoznávání mrtvé brány pracovat správně musíte zadat více než jednu adresu výchozí brány v Upřesnit v dialogovém okně konfigurace TCP/IP pole v části sítě ovládacím. Pokud výchozí brána selže odpovídat na požadavky TCP po několika pokusech, IP přímé pakety na adresu zadanou záložní bránu. Zde je příklad, jak bude chovat WINDOWSNT při aktuální výchozí brána je k dispozici a máte konfigurován více než jeden výchozí brány:

WINDOWSNT přepne do další výchozí brány na seznamu. Původní výchozí brány pochází zpět, vyšle jeho trasy jiných inteligentní směrovačů.

Při WINDOWSNT pokusí o přístup k síti prostřednictvím aktuální výchozí brány, bude být informováni o výhodnější trasu (původní výchozí brány). WINDOWSNT bude přidání hostitele trasy do směrovací tabulky, ale bude NOT přepnout zpět na původní výchozí brány. Přepněte zpět do pomocí původní výchozí brány bude nutné restartovat Windows NT Server.

Poznámka: Pokud výchozí brána druhého nedostupné, jej přepne do další výchozí brány nakonfigurovat na seznamu. Jakmile je dosaženo konce seznamu výchozích bran, hledání vrátí na začátek znovu.

Informace o získání dokumentů RFC naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
185262: Jak získat Request for Comments dokumenty z Internetu
Nastavení registru umožňuje rozpoznávání mrtvé brány lze nalézt v následujícím umístění registru WINDOWSNT 3.5:
Klíč: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters

Název hodnoty: EnableDeadGWDetect
Hodnota typu: REG_DWORD
Hodnota rozsah: 0 nebo 1 (NEPRAVDA, PRAVDA)


Výchozí nastavení je 1 (PRAVDA)
Poznámka: Rozpoznání mrtvé brány je povolena ve výchozím nastavení systém Windows NT 3.51 4.0 a vyšší. Tato změna registru platí pouze pro Windows NT 3.5.

Další informace o rozpoznávání mrtvé brány v systému Windows NT klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
171564TCP/IP mrtvé brány Detection algoritmus aktualizované WINDOWSNT

Odkazy

"Inter-Networking s aplikací Microsoft TCP/IP Using Microsoft Windows NT", účastník daného sešitu Microsoft WWT 1993, pg. 72; Dodatek A, pg. 217.

Vlastnosti

ID článku: 128978 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB128978 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:128978

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com