Bilgi Bankası makalelerini World Wide Web'den edinme (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 129725
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Bilgi Bankası World Wide Web'de nasıl.

Daha fazla bilgi

Microsoft Bilgi Bankası müşterilere yardımcı olmak için Microsoft destek çalışanları kullanan başlıca Microsoft ürün bilgileri kaynağıdır. Bu kaynak, Microsoft müşterileri de kullanılabilir. Bu kapsamlı veritabanı Microsoft ürünleri hakkında teknik bilgiler içeren birden fazla 250,000 ayrıntılı makaleler, düzeltmesi, belgelere hataları listeler ve sık sorulan teknik destek soruları yanıtlar. Bu makaleleri Microsoft TechNet CD ve Microsoft Developer Network (MSDN) CD aracılığıyla da kullanılabilir.

Microsoft World Wide Web sitesine bağlanmak için bir ınternet servis sağlayıcısı aracılığıyla ınternet'e "Canlı" bir oturum gerektirir.

Oturum açmanız gerekir World Wide Web'de bilgi bankasının erişmeden önce ınternet üzerinde hesap ve World Wide Web tarayıcısı'nı başlatın. Netscape ve Microsoft ınternet Explorer yalnızca birçok tarayıcılarda ikisidir.

Microsoft Bilgi Bankası erişme

 1. Aşağıdaki adresteki Microsoft Destek sitesini Bağlan:
  http://search.support.microsoft.com/
 2. My soru iş hakkında iletişim kutusunda, tüm ürünleri seçin. Belirli bir Ürün alanındaki Knowledge Base makalelerine ulaşmak için <a0></a0>, ürün adını seçin.
 3. My soru iş iletişim kutusuna, elinizde soru ya da aramak istediğiniz anahtar sözcükleri yazın.
 4. Arama Seçenekleri'nin altında anahtar sözcük veya Boolean Arama'yı tıklatın.

  Arama seçeneklerini görmek yapamıyorsanız, diğer arama seçenekleri görüntülemek için tıklatın.
 5. Bul (My soru kutusunu yanında bulunur) tıklatın.

  Bu arama için birkaç makale başlıklarını birinden döndürecektir.
 6. Görüntülemek için bu makalenin başlığını tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 129725 - Last Review: 25 Ekim 2001 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB129725 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:129725
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com