Modrá obrazovka príprava pred kontaktovaním spoločnosti Microsoft

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 129845 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Verzia tohto článku pre systém Microsoft Windows XP je dostupná pod číslom 314103.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak sa hlásenie STOP (kritická systémová chyba) vyskytne v systéme Windows, vstúpi do Ladiaca režim na účely riešenia problémov. Zdá sa, že modrej obrazovke a prvých pár riadkov vyzerať podobné nasledovnému:
  Stop 0x0000001e (c000009a 80123f36 02000000 00000246)
  Unhandled Kernel exception c000009a from 8123f26
  Address 80123f36 has base at 80100000 - ntoskrnl.exe
					
Nasledujúce sú dva postupy, ktoré vám pomôžu pri identifikácii príčinou hlásenie STOP pred obrátite technickej podpory spoločnosti Microsoft.

DALSIE INFORMACIE

Knowledge Base

V databáze Knowledge Base obsahuje mnoho článkov, ktoré vysvetľujú špecifické STOP správy a často sa uznesenie alebo spôsoby, ako obísť problém. Vyhľadávanie Knowledge Base pre aspoň prvý šestnástkové číslo. Pre napríklad v príklade vyššie, že je "0x0000001e". Tiež môže byť užitočné vyhľadávať identifikovaný súbor názov a iných šestnástkové číslo čísla.

Ukladanie STOP správ do súboru

Môžete nakonfigurovať systém Windows uložiť informácie hlásenia STOP na "výpis" súbor Memory.dmp. Ak potrebujete kontaktovať technickej podpory spoločnosti Microsoft, toto vám pomôže nám špecifické informácie potrebujeme určiť problém.

Uloženie zastaviť hlásenie informácií do súboru je zapnutá na základe predvoleného nastavenia v systéme Windows NT Server. Avšak, pre Windows NT Workstation, musíte zapnúť možnosť manuálne. To musí byť vykonané pred stretáva závažná chyba pre informácie sa zaznamenáva. Ak chcete túto funkciu povoliť, postupujte nasledovne:
 1. Komponent systému Ovládací Panel, kliknite na Vymáhanie tlačidlo.
 2. Začiarknite políčko písať ladenie informácie na.
 3. Kliknite na položku ok kým sa zobrazí výzva na reštartovanie počítača.
POZNÁMKA: Stránkovací súbor musí byť aspoň taká veľká ako výška fyzická pamäť RAM nainštalovaná v počítači, plus aspoň jeden megabajt (príklad: 32 MB pamäte RAM sa rovná 33 MB stránkovací súbor). Nominálne, stránkovací súbor by mal byť 11 MB väčší ako fyzickej pamäte. Stránkovací súbor sa musí nachádzať na aktívnu oblasť. Musí existovať dostatok voľného miesta na vybratom mieste písať súboru výpisu pamäte. V predvolenom nastavení súboru výpisu pamäte je napísané v súbore %SystemRoot%\Memory.dmp. Ak nie je dostatok voľného miesta na % SystemRoot % jednotky, môžete presmerovať dump súbor na iné miesto, ktoré má dostatok voľného miesta. Môžete to urobiť zmenou Súbor s výpisom cestu v Spúšťanie a obnovovanie možnosti v systéme Windows 2000 a Microsoft Windows XP alebo zmenou Napísať ladiace informácie do cesta na Spustenie a vypnutie kartu v systéme Windows NT 4.0.

Súbor Memory.dmp

Ak sa zobrazí hlásenie STOP a Memory.dmp súbor je vytvorený Microsoft technickej podpory môže byť schopní odladiť dump súbor. Hovor Microsoft Podpora produktu, opíšte hlásenie STOP na technickej podpory a vysvetliť, že máte dump súbor.

Môžete byť vyzvaní zaslať súboru Memory.dmp spoločnosti Microsoft, ak podporu profesionálne nie je schopný vyriešiť problém po telefóne. Ak áno, kompresia súbor so žiadosťou, ako PKZIP. Memory.dmp súbory zvyčajne výrazne komprimovať. Použite jednu z nasledujúcich možností nahrať súbor:
 • Poslať ftp.microsoft.com vaše komprimovaného súboru Memory.dmp prostredníctvom FTP. Toto vyžaduje FTP prístup na Internet. Bude vysvetľovať technickej podpory ako umiestniť váš súbor na FTP server. Server TCP/IP adresa je:
     207.46.133.140
   
  					
 • Zálohovanie súboru Memory.dmp na pásku, pomocou NTBackup a mail pásky na podporu professional.
 • Skopírujte súbor na zapisovateľný kompaktný disk a mail to na podporu profesionálne.

 • Ak žiadny z vyššie uvedených možností, technickej podpory nie môže byť schopní používať Remote Access Service (RAS) získanie prístupu k počítaču a preskúmať alebo skopírujte súbor Memory.dmp. Postupujte podľa týchto krokov na prípravu vášho počítač pre Microsoft Support Professional prístup s RAS:

  1. Vytvorte dočasný používateľské konto Microsoft support professional môžete použiť pri prístupe k súboru Memory.dmp.
  2. Na inom serveri, vytvorenie zdieľania a dať toto nové používateľské konto prístup k tento podiel.
  3. Kopírovať vytvorenému súboru Memory.dmp na tento nový podiel.
  4. Ak nemáte RAS nainštalovaný na vaše stránky, nainštalovať RAS Systém Windows NT Server alebo pracovná stanica. Pre bezpečnosť, môžete nainštalovať RAS na počítači a umožní vzdialený klientov pre pripojenie, ktoré počítač, nie v sieti. Ak urobíte, vytvoriť nová sieť Podeľ sa o tento počítač a skopírujte súbor Memory.dmp tam.
  5. Povoliť podporu profesionálneho užívateľa ID prístup k telefonicky RAS Server.
  6. Používateľovi technickej podpory meno, heslo, názov domény, názov servera, názov zdieľania a telefónne číslo pre riadok modemu.

Vlastnosti

ID článku: 129845 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB129845 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:129845

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com