Instalační program chybová zpráva: Chyba SU0358

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 131663 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci systému Windows 95, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba SU0358

Instalační program zjistil jeden nebo více-systém MS-DOS programů spuštěných v počítači. Ukončete programy systému MS-DOS a poté pokračujte klepnutím na tlačítko OK. Nebo klepněte na tlačítko Storno ukončete instalaci.

Příčina

Instalační program nemůže pokračovat, zatímco je spuštěn program systém MS-DOS. Ve skryté virtuálního počítače může být spuštěn program systém MS-DOS, který není viditelné při stisknutí klávesy ALT + TAB nebo v dialogovém okně Ukončit Program.

Poznámka: Windows 95 podporuje programy spuštěné-MS-DOS v skryté virtuální počítače (VMs). Není zobrazení oken programu nebo zobrazit skryté VMs up jako spuštěné programy. Vývojář programu vytváří skrytý VMs.

Řešení

Tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Stiskněte ALT + TAB cyklicky spuštěné programy a zavřete program systém MS-DOS.
  • Stiskněte klávesy CTRL + ALT + DEL otevřete dialogové okno zavřít program a ukončete program systém MS-DOS.
  • Zrušit instalaci. -Systém MS-DOS program odebrat ze spouštěcí skupiny nebo zatížení = nebo spustit = řádek v souboru Win.ini a restartujte systém Windows.

Další informace

Ovladač WinPrinter podle LaserMaster je příklad program systém MS-DOS, který spouští VM skryté a není viditelný v stiskněte ALT + TAB nebo CTRL + ALT + DEL. Zakázat WinPrinter odebrat ikony WinPrinter ze spouštěcí skupiny, restartujte počítač a potom znovu spusťte instalační program systému Windows 95.

Produkt třetích stran popisované v tomto článku vyrábí podle dodavatele nezávislé na společnosti Microsoft; neposkytujeme žádné záruky výslovnou ani další wise, týkající se výkon nebo spolehlivost tohoto produktu.

Vlastnosti

ID článku: 131663 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB131663 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:131663

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com