Omezení písem TrueType v systému Windows 95/98/ME (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 131943 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Maximálně přibližně 1000 písma TrueType můžete nainstalovat v systému Microsoft Windows 95, Windows 98 a Windows Millennium. Přesný počet písem TrueType, můžete nainstalovat liší a závisí na délce názvů písem TrueType a názvy souborů.

Další informace

Nainstalována v registru a Graphics Device Interface (GDI) jsou uvedeny písma TrueType.

Registr

Všechny soubory písem registrovány pod jeden klíč v registru a klíče registru nesmí překročit 64 KB Windows 95. Pokud názvy písem průměr délku 20 znaků a názvy souborů písmo průměr 10 znaků, maximální počet písem TrueType, můžete nainstalovat leží mezi 1000 a 1500.

Pokud soubor písma TrueType je umístěn ve složce System nebo jiné složky než písma, úplnou cestu k písmo je zahrnuta v registru pomocí nahoru v klíči více místa a snížení počtu písem můžete nainstalovat.

GDI

GDI obsahuje vnitřní seznam písem s vyhrazené názvy souborů písmo 10 KB. Pokud názvy souborů písmo průměr 10 znaků, je maximální počet písem TrueType, můžete nainstalovat přibližně 1000.

Současně používat všechna nainstalovaná písma TrueType a je možné vytisknout ve stejném dokumentu.

Poznámka: Windows 95 Resource Kit nesprávně uvádí, že je žádné omezení počtu písem TrueType, můžete nainstalovat v systému Windows 95 a Windows 98.

Vlastnosti

ID článku: 131943 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo kbprint KB131943 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:131943

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com