INF: ODBC veritabanı sürücüleri 2.0 Platform desteklenen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 132131 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft ODBC 16-bit veritabanı sürücü paketi sürüm 2.0, iki platformlarda desteklenir:

  • Windows sürüm 3.1 ve 3.11 (Windows For Workgroups 3.11 dahil)
  • Windows NT sürüm 3.50 ve 3.51
Microsoft ODBC 32-bit veritabanı sürücü paketi sürüm 2.0, iki platformlarda desteklenir:

  • Windows NT sürüm 3.50 ve 3.51
  • Windows 95

Daha fazla bilgi

Veritabanı Microsoft 16-bit sürücüler içerir: Microsoft Access, Microsoft Excel, Paradox, Btrieve, dBase, FoxPro ve metin sürücüleri. Veritabanı Microsoft 32-bit sürücüler içerir: Microsoft Access, Microsoft Excel, Paradox, dBase, FoxPro ve metin sürücüleri.

Sürüm notlarını ve ODBCJET.HLP dosya, veritabanı sürücüsü paketi 2.0 ile birlikte gelen bilgileri 16 bit sürücü Win32 sistemlerde desteklendiğini belirtir; ancak bu bilgiler yanlıştır. Win32 sistemlerde, yalnızca ODBC 2.10 Çekirdek Bileşenleri (Sürücü Yöneticisi ve Thunking DLL'ler) desteklenir.

Knowledge Base makale numarası 129772, "Hata: Odbc32.dll DOSYASıNı başarısız oldu, gerekli bileşen yükleme girişimini" belirtilen hata, ODBC Microsoft Developer Network (MSDN) ile yayımlanmış olan SDK'da, 2.1b giderilmiştir. Win32 sistemlerde test 16-bit ODBC sürücülerini edinmek için üçüncü taraf satıcıların başvurabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 132131 - Last Review: 12 Haziran 2001 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Open Database Connectivity 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbinterop KB132131 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:132131
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com