Zvláštní stránku vytištěnou s každou tiskovou úlohu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 132425 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při tisku tiskárny Hewlett-Packard (HP) (nebo tiskárny, který emuluje tiskárnu HP), který je připojen k počítači pomocí paralelní port PS, 2-styl, můžete obdržet zvláštní stránku před každou tiskovou úlohu. Zvláštní stránka obsahuje kódy PJL nebo jeden znak v levém horním rohu stránky. Výstup na této stránce závisí na tom, zda jste povolili obousměrné komunikace.

Poznámka: Tento problém s ovladačem tiskárny Obecná nebo jen textová nedojde.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte některou z následujících metod:
 • Nakonfigurujte port v nastavení CMOS počítače do režimu non-PS/2 (například použití standardního LPT režimu nebo režimu ECP nebo EPP).

  Poznámka: Tato možnost není podporována ve všech počítačích.
 • Je aktualizovaný soubor lpt.vxd na disku CD-ROM systému Windows 95, která opravuje tento problém. Chcete-li nainstalovat aktualizovaný soubor, postupujte takto:

  1. Přejmenování souboru lpt.vxd ve složce Windows\System Lpt.old pomocí Průzkumníka.
  2. Zkopírujte soubor lpt.vxd ze složky Drivers\Printer\LPT na disku CD-ROM systému Windows 95 do složky Windows\System na pevném disku.
  3. Restartujte systém Windows 95.
  Poznámka: Pokud máte verzi CD-ROM systému Windows 95, můžete získat alternativní soubor Lpt.vxd Windows 95 Service Pack 1. Informace o získání Windows 95 Service Pack 1 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  142794Dostupnost Windows 95 Service Pack 1

Další informace

Další informace o souboru lpt.vxd naleznete v souboru Readme.txt ve složce Drivers\Printer\LPT na disku CD-ROM systému Windows 95.

Lpt.vxd souboru z disku CD-ROM systému Windows 95 je verze 4.00.503. Zkontrolujte číslo verze souboru lpt.vxd v aplikaci Průzkumník, klepněte na soubor, v nabídce Soubor klepněte na příkaz Vlastnosti a v dialogovém okně Vlastnosti souboru klepněte na kartu verze.

Poznámka: příznaky popsané v tomto článku mohou být způsobeny také switchbox tiskárny. Pokud používáte tiskárnu switchbox můžete odpojit switchbox viz Pokud potíže přetrvají.

Vlastnosti

ID článku: 132425 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB132425 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:132425

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com