Zástupce k odstraněné souboru NetWare může otevřít chybný soubor

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 132658 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití zástupce pro soubor na serveru NetWare 3.x nebo 4.x nebo v počítači se systémem Windows 95, na součást souborů a tiskáren sdílení pro sítě NetWare spuštěna, pokud odstraněn nebo přejmenován soubor zástupce může otevřít jiný soubor podobně pojmenovanými ve stejné složce bez výzvy. K tomuto chování může dojít se zástupci Tento uživatel buď mapované jednotky nebo cesty UNC.

Příčina

Místní zařízení v systému Windows 95 se zabývá chybějící soubory hledání souboru s podobnými vlastnostmi a výzvy. Jedním z nejvíce významnými charakteristiky je datum vytvoření souboru a čas. Na NetWare 3.x a 4.x serverů a počítačů se systémem Windows 95 spuštěna součást souborů a tiskáren sdílení pro sítě NetWare datum vytvoření nastavit s rozlišením dvě sekundy. To znamená, že dva soubory zkopírovány na server v rámci rozpětí dvousekundové může mít stejné datum vytvoření souboru a čas. To může způsobit místní zařízení chybí soubor procesu zjišťování do souboru misdetect.

Řešení

Pouze řešení tohoto problému je změna místní přejděte správný soubor.

Vlastnosti

ID článku: 132658 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdpartynetclient KB132658 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:132658

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com