Silinmiş bir NetWare dosya kısayolunu hatalı dosya açık

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 132658 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

NetWare 3.x veya 4.x sunucusu veya dosya kaldırılmış veya yeniden adlandırılmış dosya ve yazıcı paylaşımı için NetWare Networks bileşenini çalıştıran bir bilgisayarda Windows 95 tabanlı bir dosya için bir kısayol kullandığınızda kısayolu istemeden aynı klasöre benzer biçimde adlandırılmış olan başka bir dosya açabilirsiniz. Bu davranış, kullanıcı ile ilgili kısayolları oluşabilir ya da sürücü veya UNC yollarına eşleştirilmiş.

Neden

Windows 95'te <a2>kısayol</a2> tesis, benzer özelliklere sahip bir dosya arama ve isteyen eksik dosyalar ile ilgilidir. En belirgin özellikleri dosya oluşturma tarihi ve saati biridir. NetWare 3.x ve 4.x sunucuları ve Windows 95 tabanlı bilgisayarlara dosya ve yazıcı paylaşımı için NetWare Networks bileşenini çalıştıran, oluşturulma tarihi ile iki saniyelik bir çözüm olarak ayarlanır. Diğer bir deyişle, iki dosya içinde iki saniyelik bir yayılma sunucuya kopyalanır, aynı dosya oluşturma tarihi ve saati olmanız. Bu dosyayı misdetect kısayol olanağı'nın eksik dosya algılama işleminin neden olabilir.

Çözüm

Bu sorun için tek geçici çözüm kısayolu uygun bir dosyaya işaret edecek biçimde değiştirmektir.

Özellikler

Makale numarası: 132658 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdpartynetclient KB132658 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:132658

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com