NETSTAT.EXE nezobrazuje Sockets TCP LISTEN

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 134404 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

NETSTAT - A příkaz nezobrazuje informace o stavu TCP soketů ve stavu naslouchání. Jsou zobrazeny pouze soketů v ustálené stav a stav času čekání. Sokety UDP jsou zobrazeny ve stavu naslouchání.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v Microsoft Windows NT verze 3.5 a 3.51. Jsme se tento problém zkoumá a zaúčtuje nové informace v Knowledge Base jako k dispozici.

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v systému Microsoft Windows NT verze 4.0. Tento problém byl opraven v nejnovější aktualizaci Service Pack pro Microsoft Windows NT 4.0 USA. Informace o získání aktualizace service pack dotazu následující slovo Microsoft Knowledge Base (bez mezery):

V P SE C KB ÚT E R

Vlastnosti

ID článku: 134404 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbnetwork KB134404 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:134404

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com