NETSTAT.EXE TCP Dinle yuva göstermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 134404 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

NETSTAT - A komutunun TCP yuva için durum bilgisi dinleme durumunda görüntülemez. Yalnızca bir yuva kurulan durumu ve zaman bekleme durumu gösterilir. UDP yuvaları dinleme durumunda görüntülenir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Windows NT sürüm 3.5 ve 3.51 olmasını onaylamıştır. Biz bu sorun üzerinde araştırma ve burada yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Microsoft bu sorunun, Microsoft Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun, en son Microsoft Windows NT 4.0 ABD hizmet paketinde düzeltilmiştir. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:

s e r <a1>v</a1> BİR c p k

Özellikler

Makale numarası: 134404 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbnetwork KB134404 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:134404

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com