PUB: Dönüştürülen bir Word belgesindeki resimler, yanlış yerleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 134451 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Word belgesini açarsanız, resimleri, OLE nesneleri veya OLE nesneleri Publisher for Windows 95 veya 97 Microsoft Publisher, bu resimler, tablolar içeren veya tablolar rasgele basamak sayfasında görünür.

Neden

Publisher bir çerçeve tabanlı bir programdır. Yayının her tek tür (metin, resim veya OLE) bilgi içeren farklı çerçevelere içerir. Yayında sayfa konumunu ve boyutunu her çerçevenin kaydediliyor.

Word, ancak Çerçeve tabanlı bir program değil. Bir Word belgesi, tek bir metin, resimler ve OLE bilgisini içeren bir veri akışı içeriyor. Resimler veya tablolar için mutlak sayfa konumu bilgi yok.

Publisher, bir Word belgesine çevirir, resimler, tablolar, ayırır ve OLE metinden nesneleri ve bunları kendi çerçevelerde yerleştirir. Hangi sayfasının her bu çerçeveleri ait belirleyebilirsiniz. Ancak, Publisher bu çerçevelerin her sayfada yerleştirmek tam olarak nerede belirleyemez.

Sürüm 2.0 veya 1.0 Publisher'da bir Word belgesini açarsanız, her bir grafik veya OLE nesnesi, ayrı bir sayfaya yerleştirilir.

Pratik Çözüm

Belgeyi açtıktan sonra el ile her resim, tablo veya OLE çerçeve doğru konumuna sayfa üzerinde sürüklemeniz gerekir.

Durum

Microsoft bu sorunu araştırmaktadır ve burada yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Özellikler

Makale numarası: 134451 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Mircrosoft Publisher 3.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinterop kbprb kbusage KB134451 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:134451

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com