Popis a odstraňování písma TrueType Marlett

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 134861 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Soubor Marlett.ttf je soubor písma TrueType nainstalován ve složce písma. Je nastaven atribut Skrytý na soubor a soubor není viditelné v Průzkumníkovi.

Další informace

Písmo Marlett TrueType se používá pro zobrazení panel šipky posuvníku, maximalizovat a minimalizovat tlačítek, přepínačů, zaškrtávacích políček a další ovládací prvky v systému Windows 95. Písmo explicitně načíst pomocí GDI při spuštění. Windows 95 výkonu rozšířené pomocí písmo TrueType namísto rastry pro ovládací prvky.

Marlett.ttf soubor je umístěn ve složce písma s jiná písma TrueType. Soubor je skrytý, ale je viditelné v nabídkách programů písmo písmo.

Pokud je soubor Marlett.ttf poškozen nebo chybí, čísla nebo poškozenými znaky místě zobrazí ovládací prvky.

Pokud potřebujete nahradit soubor Marlett.ttf, extrahujte do složky Windows\Fonts. Nastavit atributy Skrytý a systému v souboru.

Marlett.ttf soubor je umístěn v souboru CAB Win95_06.cab na disku 6 Pokud používáte systém Windows 95 disky nebo v souboru CAB Win95_05.cab Pokud pomocí disku CD-ROM systému Windows 95. Po extrahování souboru Windows\Fonts složky nastavit jeho atributy zadáním následující řádek na příkazovém řádku:
attrib + s + h c:\windows\fonts\marlett.ttf
Informace o použití nástroje Extract naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
129605Jak extrahovat původní komprimované soubory systému Windows
Pokud po nahrazení znaků stále zobrazeny namísto ovládací prvky, zkuste Marlett.ttf soubor čísla nebo zdeformované odstraňování souboru Ttfcache ve složce Windows. Tento soubor je vytvořena automaticky při restartování počítače. Problémy s souboru Marlett.ttf mohou být způsobeny také překročení nebo blíží přibližné omezení 1000 písma.

Pokud nefunguje, ověřte, zda je pro soubor písma Marlett.ttf nastaven atribut Skrytý. Použijte uvedený postup.
  1. V okně Tento počítač nebo Průzkumník klepněte pravým tlačítkem myši na soubor ve složce Windows\Fonts Marlett.ttf a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Klepněte na políčko Skrytý, vyberte jej a klepněte na tlačítko OK.
Další informace o omezení písma v systému Windows 95 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
131943Omezení písem TrueType v systému Windows 95

Vlastnosti

ID článku: 134861 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbfaq KB134861 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:134861
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com