Kayıt defterini yedeklemeniz için yapılandırma yedekleme aracı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 135120 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Windows 95 CD-ROM'u, kayıt defterini yedekleme yapmak için bir araç içerir. Bu araç, kayıt defterinin en çok dokuz yedeklerini kaydetmeyi kolaylaştırır. Bu makalede, bu aracı nasıl kullanılır.

Daha fazla bilgi

Yapılandırma yedekleme aracını (Cfgback.exe) ve kendi Yardım dosyası (Cfgback.hlp) Other\Misc\Cfgback klasörü Windows 95 CD-ROM'unda bulunan.

Yapılandırma yedekleme doğrudan CD-ROM'undan çalıştırmak veya Cfgback.exe dosyası sabit diskinizde bir klasöre kopyalayabilirsiniz. Yardım'A erişmek için sabit diskinizdeki Windows\Help klasör Cfgback.hlp dosya kopyalamalısınız.

Yapılandırma yedekleme aracını çalıştırma yönergeleri için lütfen yapılandırma yedekleme çevrimiçi yardımda Creating A yedekleme, BIR yedekleme geri yükleme ve silme, BIR yedekleme konuları görüntüleyin.

NOTLAR

 • Yapılandırma yedekleme aracı, güvenli modda çalışmaz.
 • Yapılandırma yedekleme aracı, kayıt defterinde HKEY_LOCAL_MACHINE ve HKEY_USERS ağacı saklanan bilgileri yedekler. Dinamik ve hatta tek bir oturum sırasında değiştirebilirsiniz kök anahtarlar yedeklenmez.

  Bu bilgiler <a0>Windows</a0> klasöründeki dosyaları olarak depolanır. Dosyaları Regback adlandırıldığı .rbk, <x>1 ile 9 arasında bir sayı olduğu <x>. Hangi dosyanın belirli bir yedekleme ile ilişkili olduğunu görmek için <a0></a0>, regback.ini dosyayı arayın.
 • "Bu sayfa gelecekte görüntüleme" onay kutusunu seçin ve daha sonra bu ekran yeniden istediğiniz karar, regback.ini düzenleme dosya ve değiştirme
  [StartWizard]
  Show = 0
  Kime:
  [StartWizard]
  Show = 1

Özellikler

Makale numarası: 135120 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB135120 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:135120

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com