Vypnutí zablokuje po "Počkejte prosím při..." Obrazovky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 136651 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po klepněte na možnost ukončit dolů počítač v dialogovém okně Ukončit systém Windows a potom na tlačítko OK, může počítač přestat reagovat (zablokuje se) nebo zobrazit černá obrazovka, po zobrazení obrazovky "Prosím počkejte počítač vypne".

Příčina

Tento problém může být způsobeno nekompatibility mezi systémem funkcí systému Windows 95 Upřesnit řízení spotřeby (APM) a podporující systém APM BIOS v počítači. Pokud systém BIOS v počítači určuje, že systém pozastavit, spíše než vypnutí, Windows 95 nelze správně vypnout.

Řešení

Dočasný problém odstranit zakažte podporu vylepšeného řízení spotřeby. Chcete-li tak učinit, poklepejte na ikonu napájení v Ovládacích panelech a nastavte nastavení řízení spotřeby na vypnuto.

Chcete-li problém vyřešit, obraťte se na výrobce počítače s dotazem, zda upgrade systému BIOS, která řeší problém.

Další informace

Další informace o řešení potíží s vypínáním systému Windows 95 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

145926Jak odstraňovat potíže s vypnutí systému Windows 95

Vlastnosti

ID článku: 136651 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt KB136651 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:136651
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com