SU0014 Chyba rozpoznání dosáhne 100 procento dokončení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 136747 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci systému Windows 95, může se zobrazit následující chybová zpráva a počítač může přestat reagovat (zablokuje se), část instalace hardwaru zjišťování dosáhne 100 procent:
Instalace rozpoznávání upozornění
Upozornění SU0014
Instalační program nalezl v počítači, který neodpovídá hardwarové zařízení. Toto zařízení znovu klepněte na tlačítko Pokračovat.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud jeden z následujících síťových adaptérů nainstalovaných v počítači:
  • SMC EtherPower 10/100 (9332) PCI Ethernet Adapter
  • Thomas-Conrad TC5048 PCI Ethernet Adapter
  • Adaptér 3Com EtherLink 3 # 3 c 509 ISA Plug and Play
  • Cabletron E2200
  • DEC450 (21041) síťového adaptéru

Po dokončení procesu zjišťování hardwaru Instalační program zkontroluje Ujistěte se, že všechny důležité hardwarová zařízení jsou stále nepracuje správně. Pokud některý z těchto zařízení neodpovídají, zobrazí se chybová zpráva uvedená výše. Výše uvedené zařízení jsou známo, že počítač přestat reagovat při pokusu o zkontrolovat stav jejich instalace.

Řešení

Vypnout počítač, počkejte několik sekund, zapněte, spusťte znovu instalační program a zvolte nouzového zotavení po zobrazení výzvy.

Další informace

Proces instalace používá zkontrolovat stav zařízení nainstalované v počítači může způsobit nestabilitu zařízení. V tomto případě zapnutí počítač vypnout a zpět na znovu reinitializes zařízení.

Vlastnosti

ID článku: 136747 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhardware kbsetup KB136747 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:136747

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com