Sybase SQL Server'lar karşı kullanmak için Microsoft ODBC SQL Server sürücüsü onaylanmışsa

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 137637 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Geçerli Microsoft ODBC SQL Server sürücüsü kullanmak Sybase SQL Server'lar karşı onaylanmışsa.

Daha fazla bilgi

Microsoft SQL Server ODBC sürücüsü ile birlikte gelen belgelerinde belirtildiği gibi 2.00.1912 veya Microsoft sürücülerinin daha sonraki sürümlerinde kullanılmak yalnızca Microsoft SQL Servers sertifikal? (the 2.00.1912 sürücü 4.21a SQL Server ile birlikte). Sybase SQL sunucularına bağlanmak artık gereksinim duyarsanız Sybase SQL Server, eski sürümleri Microsoft SQL Server ODBC sürücüsünün eski sürümlerini bağlanmanız, ancak sürücüleri için Sybase sağlama Pazarı olan ODBC satıcıların başvurmalısınız. Microsoft tarafından sağlanan ODBC sürücülerinin geçerli Microsoft SQL Server ile birlikte çalışmak ve Microsoft Ürün var olan özellikleri bağımlı hale getirilmiştir.

Sybase SQL sunuculara bağlanmak istiyorsanız, yine de diğer satıcıları tarafından sağlanan bir SQL Server ODBC sürücülerini kullanarak bunu yapabilirsiniz. Sybase Corporation, Sybase SQL Server'lar karşı kullanımı için onaylanmış sürücülerin başvurun. Birçok üçüncü şahıs ODBC satıcıların, Sybase karşı kullanımı için onaylanmış ODBC sürücülerini de sağlar. Bazı üçüncü taraf sürücüleri, hem Microsoft hem de SQL Server Sybase bağlanmak için kullanılabilir.

Özellikler

Makale numarası: 137637 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbinfo KB137637 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:137637

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com