WD: Čo je šrot (*.SHS) súbor?

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 138275 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Výstrižok je súbor, ktorý vznikol presunutím časti dokumentu pracovnú plochu.

DALSIE INFORMACIE

V programe Microsoft Word a Microsoft Excel, môžete pretiahnuť vybraných dokument textu, nakreslené objekty a obrázky na pracovnej ploche systému Windows. A ikonu pracovnej ploche je vytvorený pre výstrižok, ktorý spolu s súbor nachádza v Windows\Desktop podpriečinok s príponou *.SHS. Tento súbor je rodák Program dokument, ktorý obsahuje informácie, že bola vybratá a pretiahnuť na pracovnú plochu systému Windows. Ak vyberiete a odstrániť pracovnej plochy odstránia sa aj ikona, zodpovedajúce *.SHS súboru. Môžete vybrať a presuňte Výstrižok na pracovnej ploche do iného dokumentu.

Poznámka: Výstrižok, ktorý je špeciálne objekt OLE a nie je čitateľný súboru. *.SHS súbor sa nedá otvoriť, ani ste ho vložiť do iného dokumentu (napríklad nemôžete vkladať *.SHS súbor pomocou príkazu súbor na ponuku Vložiť v programe Word). Umiestniť výstrižok do dokumentu alebo do zošita, môžete musí ho presunúť do dokumentu. Avšak; môžete premenovať objekt výstrižkov alebo Presunutie z jedného adresára do iného rovnako, ako môžete premenovať alebo presunúť bežné súbor.

Word pre Windows šrot súbor dokument obsahuje nastavenia okrajov 0 (nula) palcov. Ak presúvate šrot dokumentu do iného dokumentu programu Word, Výstrižok, ktorý zodpovedá Nastavenie strany existujúceho dokumentu Word; teda len obsah súboru šrot sú prevedené do Word dokument.

Uvedenie časti dokumentu na pracovnú plochu

Dať časť dokumentu na pracovnej ploche, postupujte nasledovne:

  1. Uistite sa, že slovo nie je maximalizované (prostredné tlačidlo v pravom hornom rohu).
  2. V dokumente, vyberte text alebo grafický objekt, ktorý chcete kopírovať.
  3. Pretiahnite ju na pracovnú plochu. Výstrižok je vytvorený. Teraz môžete presunúť tento výstrižok na ostatných dokumentov a programov.
Poznámka: Môžete použiť túto funkciu iba ak váš program podporuje techniky "presunúť a pustiť" ("drag-and-drop funkcie pre OLE.

Vlastnosti

ID článku: 138275 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 95a
  • Microsoft Excel 95 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB138275 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:138275
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com