Chybová zpráva: Nejsou aktuálně ne přihlašovací servery dostupné...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 139410 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí, které závisí na WINS Windows Internet Name Service () k překladu názvů NetBIOS, chybová zpráva "Nejsou k dispozici služba požadavek na přihlášení žádné přihlašovací servery" se zobrazí, pokud jste správce a proveďte jeden nebo více z následujících:
 • Pokus o vzdáleně spravovat důvěryhodné domény. Například pomocí Správce souborů přiřadit oprávnění ke sdílení uživatelé z důvěryhodné domény.
 • Pokus o vyberte důvěryhodné domény ve Správci uživatelů pro domény.

Příčina

Databáze WINS nemá správné domény registrací pro předání-prostřednictvím ověřování. V části Další informace níže Další podrobnosti.

K tomuto problému dochází nejčastěji v prostředích, kde má správce vytvořen obousměrný vztah důvěryhodnosti mezi dvěma doménami dříve nezávislé. Nejčastěji používané v každé doméně jsou servery WINS a servery WINS vzájemně Nereplikovat svých databází.

Řešení

Řešení těchto potíží:
 • Povolit dynamické registrace WINS.

  Tím zajistíte agendy zaregistrovat jejich doména <1c>názvy NetBIOS serverem WINS.
 • Ujistěte se, že je replikace databáze WINS mezi WINS úspěšné servery. Chybějící položky databáze pro názvy domén může znamenat problémy se servery WINS a replikace.
Chcete-li vyřešit tento problém:
Poznámka: Microsoft nedoporučuje použití statická mapování WINS v databázi WINS povolena počítačů.

 1. Spustit WINS Administration nástroj Přidat statická mapování pro doménu <1c>registrací (z důvěryhodné domény), které nejsou uvedeny v databázi WINS:
     Name:    Master DOMAIN Name
     IP Address: Address of the Primary Domain Controller (PDC) of the
            domain
     Type:    Domain Name
   
  						
Pokud jste přihlášeni jako správce v řadiči domény vzdálené správy pracuje nyní úspěšně. Pokud se pokoušíte vzdáleně spravovat domény při přihlášení k serveru (není řadič domény) nebo Windows NT Workstation, musíte přidat doména položky <1c>důvěryhodných a důvěřujících doménách.

Další informace

Chcete-li vzdáleně spravovat důvěryhodné domény, několik kroků předávací ověření musí probíhat. Pokud databáze WINS nemá správné domény registrací, předávací ověření se nezdaří.

Například navázat vztah důvěryhodnosti mezi DOMAIN_A a DOMAIN_B PDC_A server je v DOMAIN_A a PDC_B je v DOMAIN_A: DOMAIN_B. je důvěryhodné domény (hlavní) a domény prostředků (důvěřující) je DOMAIN_B. K navázání tohoto vztahu důvěryhodnosti musí být následující názvy NetBIOS na adresy IP prostřednictvím WINS nebo vysílání vyřešen:

  NetBIOS Name   Description of Use of Name
  ---------------------------------------------------------------------
  DOMAIN_A<1B>   PDC_B uses this to query the PDC of DOMAIN_A
  PDC_A<00>     PDC_B uses this to set up a session with the PDC of
           DOMAIN_A
  DOMAIN_A<1C>   PDC_B uses this to get DC list of DOMAIN_A
				


S těmito tři názvy, registrovaný a pokud váš účet má oprávnění správce, navázat vztah důvěryhodnosti a zobrazí se zpráva "the vztah důvěryhodnosti byl úspěšně navázáno.". Při restartování počítače nebo při prvním pokusu o vzdálenou správu jiného názvu NetBIOS potřebné:

  NetBIOS Name  Description of Use of Name
  ---------------------------------------------------------------------
  DOMAIN_A<1C>  Each Domain Controller in DOMAIN_B uses this name to
         establish a secure channel with a Domain Controller in
         the trusted domain.
				


Domain Controller (DC) v důvěřující doméně se pokusí vytvořit zabezpečený kanál s libovolný řadič domény v důvěryhodné doméně provedením požadavek vícesměrového vysílání přihlášení název NetBIOS DOMAIN_A <1c>. Tento požadavek přihlášení je součástí procesu vytvoří Secure Channel mezi dva řadiče domény. Přihlašovací jméno v tomto požadavku přihlášení je účet inter-domain důvěryhodnosti důvěřující domény $ DOMAIN_B. Pokud je v databázi WINS žádné registrace DOMAIN_A <1c>chybová zpráva STATUS_NO_LOGON_SERVERS je vrácena volání. Zpráva "Nejsou aktuálně žádné přihlašovací servery k dispozici" je potom uživateli vrácena.

Další informace o zvláštní registrace názvů NetBIOS v WINS naleznete v následujícím článku v Knowledge Base:

ČLÁNEK ID: 119495
TITLE: Seznam názvy registrované službou WINS

Vlastnosti

ID článku: 139410 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnetwork KB139410 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:139410

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com